Windows 7 Başlat Butonu Değiştirme

Bu konuyu okuyanlar

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Eğer Windows 7'nin orjinal Başlat butonundan sıkıldıysanız Windows 7 Start Button Changer tam size göre!

rgxqjb.jpg

2dv8z5u.jpg

Linkteki Windows 7 Start Button Changer programını indrikten sonra RAR'dan çıkarın.Windows 7 Start Button Changer programına sağ tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştıra tıklayın.Programın menüsünden Select & Change Start Buttona tıklayın.Çıkan pencerede, program klasörü içinde bulunan 10 Sample Orbs klasörünü gösterin ve istediğiniz şekli seçin.

Eğer orjinal başlat tuşunu geri istiyorsanız programın menüsünde Restore Original Explorer Backup yazısına tıklayın.Orjinal haline dönecektir.

40 tane daha farklı buton teması buldum.Onlarıda ekledim.İkinci linkten indirebilirsiniz.

Program tarafımdan denenmiştir.Hiç bir sorun çıkarmamıştır.Umarım işinize yarar.Güle güle kullanın.

1-) Download Windows 7 Start Button Changer

2-) 20 tane Windows 7 Buton

Persona Grata

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Restorator programı aracılığıyla yapmıştım daha önce. :)

Felagund

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
güzel konu ama bi başka program aracılığıyla yapılan değişikliklerden kaçınıyorum. mesela programsız win 7 hoş geldiniz ekranını değiştirme konusu vardı onun gibi şeyleri takip ediyorum.
bilginize.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Jeaq programsız yapmıştı bayağı bi uğraşmıştı bi zamanlar :)

ctetik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
güzel konu ama bi başka program aracılığıyla yapılan değişikliklerden kaçınıyorum. mesela programsız win 7 hoş geldiniz ekranını değiştirme konusu vardı onun gibi şeyleri takip ediyorum.
bilginize.

2heeve8.jpg

Böylemi????

23Numara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Biz geri kaldık hala xp deyiz..:crying:

23Numara

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Çok sağolasın sorun pc'de olduğundan yapacak bi şey yok yenileyeceğiz..

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
işe yarayabilecek bir program gibi duruyor....

ByPsychooo

Doçent
Reaksiyon puanı
15
ne kadar teşekkür etsem az :) Benim başlat butonum bozulmuştu ve sfc /scannow sistem geri yükleme ve onarım hiçbir işe yaramamıştı teşekkürler :)

---------- saat 00:39 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:37 eklenmişti ----------

özür dilerim konu horlattım galiba ama sevinçten ne yapacağımı bilemedim :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yönetici olarak çalıştırmanız ve programın bulunduğu klasöre alt linkteki ikonları kopyalamanız yeterli..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi ben gs logosu yapmak istiyorum bunun programi varmi
yada kendin yapip yollarmisn

suley

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sevgili arkadaşlar merhabalar. Bildiğiniz gibi bazı alışkanlıklar kolay terkedilmiyor. Ben Win 7 Professional sp1 kurdum. Xp de bildiğiniz gibi Başlatın hemen yanında görev çubuğu vardı. Şu İnternet Explorer ve hızlı başlat yani programlar açıkken masaüstünü göster uygulaması. Benim kurduğum Win 7 de bu özellik bilgisayarın sağ alt köşesinde. Yani xp de saat ve tarihi gösteren, ses ve internet bağlantısı gibi özelikleri gösteren sağ alt köşe. Bu masaüstü göster uygulamasınını xp de olduğu gibi yani eski düzendeki gibi hemen başalatın yanındaki bölüme taşımak mümkün mü ve nasıl yapılıyor? İlgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
görev çubuğunu kilitleyi kaldır sürükle istediğin yere simgeyi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar hata verdiği zaman sağ tık yapıp yönetici olarak çalıştır deyin sorun gider :yes:

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Sevgili arkadaşlar merhabalar. Bildiğiniz gibi bazı alışkanlıklar kolay terkedilmiyor. Ben Win 7 Professional sp1 kurdum. Xp de bildiğiniz gibi Başlatın hemen yanında görev çubuğu vardı. Şu İnternet Explorer ve hızlı başlat yani programlar açıkken masaüstünü göster uygulaması. Benim kurduğum Win 7 de bu özellik bilgisayarın sağ alt köşesinde. Yani xp de saat ve tarihi gösteren, ses ve internet bağlantısı gibi özelikleri gösteren sağ alt köşe. Bu masaüstü göster uygulamasınını xp de olduğu gibi yani eski düzendeki gibi hemen başalatın yanındaki bölüme taşımak mümkün mü ve nasıl yapılıyor? İlgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim.

yapabilirsin şu şekilde

görev çubuğundaki TR veya ENG yazan kısmın en yanına sağ tıklayarak çıkan seçeneklerden araç çubukları - masaüstünü seçiniz.
hemen dil yazısının yanında masaüstü kısayolu oluşacaktır.tekrar görev çubuğuna sağ tıklayarak çıkan seçeneklerden görev çubuğunu kilitle özelliğini kaldırın ve masaüstü yazının üzerine gelerek işaretçi yardımıyla başlat menüsünün yanına kaydırabilirsiniz.Daha sonra görev çubuğuna sağ tıklayarak görev çubuğunu kilitle seçeneğini seçebilirsiniz.
bu işlemi yaptıktan sonra masaüstünüzdeki simgelerin icon ve isimleriyle birlikte görev çubuğunda görüyorsanız ve bu şekilde istemiyorsanız masaüstü yazının üstüne sağ tıklayarak yazıları göster - başlıkları göster (show text - show title ) özelliklerini kaldırabilirsiniz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ya Arkadaşlar Bende De Resimlerdeki Gibi Hata Veriyor Ne Yapmalıyım Acaba ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim bilgisayarım win 7 ama öyle başlamıyor xp deki gibi geciyor