windows 10 wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

utkuinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
bilgisayarım çip set tamirinden geldikten sonra wifi açılmıyor gittim sürücüleri güncelledim ama fayda etmedi yeniden win 10 kurdum oda olmadı boardcom 802.11n modeli bilgisayarcıya sordumda bozulmuş 60 70 tl ver değiştirelim dedi bilgisayar donanımı görüyor zaten ama ne yaptıysam açılnıyor

Marco Diaz

Doçent
Reaksiyon puanı
179
bilgisayarım çip set tamirinden geldikten sonra wifi açılmıyor gittim sürücüleri güncelledim ama fayda etmedi yeniden win 10 kurdum oda olmadı boardcom 802.11n modeli bilgisayarcıya sordumda bozulmuş 60 70 tl ver değiştirelim dedi bilgisayar donanımı görüyor zaten ama ne yaptıysam açılnıyor
Hemen yardımcı olayım.Sorunu tam olarak açıklarmısınız? Sorun donanımsalmı yazılımsalmı?

utkuinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
aygıt yöneticisinden WiFi modülünü kaldırıyorum sknra sistemi tarat yaptığımda aygıt geliyor yani donanımsal oldunu pek düşünmüyorum donanım bozuk olsa bilgisayar görmezdi diye düşünüyorum biraz önce win 7 kurdum ama yine aynı sorunu aldım kendi sitesinden driver yükledim yine aynı şimdi driver bosster dan driver yukletiyotum büyük ihtimal duzelmiyecek yani donanım mi yazılım mi tam bi bilgim yok açıkçası yazılımsal gibi hissediyorum ?

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Bios yapabilir bilginiz olsun.
Driver güncelleme yapınız.
aygıt yöneticisinden WiFi modülünü kaldırıyorum sknra sistemi tarat yaptığımda aygıt geliyor yani donanımsal oldunu pek düşünmüyorum donanım bozuk olsa bilgisayar görmezdi diye düşünüyorum biraz önce win 7 kurdum ama yine aynı sorunu aldım kendi sitesinden driver yükledim yine aynı şimdi driver bosster dan driver yukletiyotum büyük ihtimal duzelmiyecek yani donanım mi yazılım mi tam bi bilgim yok açıkçası yazılımsal gibi hissediyorum ?

utkuinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
biostan tam olarak ne yapmam lazım

utkuinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
şu an win 7 ama win 10 edicem 7 yi beyenmiyorum

utkuinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
sony olan yuklemedi bilgisayar sadece sony için dedi

"Melih"

Profesör
Reaksiyon puanı
1,931
Aygit yönetiçi gelicen ordan halleticen inf için.
Kisayol içindir.
Biliyormusunuz.

utkuinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
yok hala olmadı dosyayı çıkarttım sürücüyü bilgisayarda bul dedikten sonra dosya konumunu gösterdim zaten güncel diyor

utkuinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
resim atmaya çalışıyorum ama çok buyuk diyor insta varsa kullanıcı adım utkuinn

utkuinn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
lenovo z580 de ki WiFi cipinin hangi marka oldunu nerden öğrene bilirim