windows 10 uyku modundan çıkmıyor

Bu konuyu okuyanlar

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
merhaba arkadaşlar windows 10 a gelen son güncelleme ile beraber bilgisayar uyku moduna alınca yada kendi geçince tekrar çıkmıyor siyah ekranda kalıyor hatta ekran bozuk gibi garip garip görüntüler çıkıyor. Sadece benim bilgisayarda yok kuzenimin bilgisayarda son güncellemeden sonra aynı şekilde oldu. Aynı sıkıntıyı yaşayan varmı ? bunun bir çözümü varmı yoksa yeni güncelleme mi beklemeliyiz ? şimdiden teşekkür ederim.

Ömer Canbaz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Bilgisayarınızındaki tüm driverları güncellemeyi deneyin. Ekran Kartı, Anakart Chipseti gibi driverları güncelleyin.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,361
Arkadaş bilgisayarını formatlasın

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
merhaba arkadaşlar windows 10 a gelen son güncelleme ile beraber bilgisayar uyku moduna alınca yada kendi geçince tekrar çıkmıyor siyah ekranda kalıyor hatta ekran bozuk gibi garip garip görüntüler çıkıyor. Sadece benim bilgisayarda yok kuzenimin bilgisayarda son güncellemeden sonra aynı şekilde oldu. Aynı sıkıntıyı yaşayan varmı ? bunun bir çözümü varmı yoksa yeni güncelleme mi beklemeliyiz ? şimdiden teşekkür ederim.

Pc Dell Inspiron mu?

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
Nerdeyse tüm driver lar güncel virüs olma ihtimali hiç yok Windows lisanslı hatta lisanssız tek uygulama dahi yok office autocad dahil :) kaspersky internet security yüklü bilgisayar da msi gp72

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Nerdeyse tüm driver lar güncel virüs olma ihtimali hiç yok Windows lisanslı hatta lisanssız tek uygulama dahi yok office autocad dahil :) kaspersky internet security yüklü bilgisayar da msi gp72

BIOS’u güncellemeyi denedin mi?

brk.a50

Asistan
Reaksiyon puanı
50
bios güncellemesi de işe yaramadı bir sürü makale okudum ms-dos komutları fln hepsi boş saçma ama intel ekran kartının eski sürümünü kurdum düzeldi neden bilmiyorum başına gelen olursa işe yarayabiliyor.