Windows 10 Ürün Anahtarını Kaybettim

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ugurkagan56

Üyecik
Arkadaşlar yeni bir SSD aldım daha önce Vatan Bilgisayardan bilgisayar toplarken arada Windows 10'u da geçirmişlerdi. Böyle bir kâğıtta yazıyordu kod. Bilgisayara format attığım zaman yazıp geçiyordum. Şimdi onu kaybettim, yok ortalarda. Şimdi şöyle bir durum var benim HDD nin içinde Windows etkin benim bir program aracığıyla ürün anahtarını öğrenmem mümkün müdür?

Görkem Say

Killing Monsters...
Yönetici
Moderatör
Ürün anahtarın OEM ise anakarta kayıt olur ve sen yenisini girene kadar kaybolmaz. Yani SSD aldıysan sistemi normal yüklersin ve sistem internete bağlandığı an otomatik keyi kendi girer.

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
Arkadaşlar yeni bir SSD aldım daha önce Vatan Bilgisayardan bilgisayar toplarken arada Windows 10'u da geçirmişlerdi. Böyle bir kâğıtta yazıyordu kod. Bilgisayara format attığım zaman yazıp geçiyordum. Şimdi onu kaybettim, yok ortalarda. Şimdi şöyle bir durum var benim HDD nin içinde Windows etkin benim bir program aracığıyla ürün anahtarını öğrenmem mümkün müdür?
https://forum.shiftdelete.net/threads/windows-orijinal-urun-anahtarimi-nasil-ogrenebilirim.622478/post-4827689 incele (=

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Cihazı etkinleştirmede sorun yaşamazsınız ancak yine de ürün anahtarını @AmbaSSadoR'ın paylaştığı linkteki koddan faydalanarak bulun ve bir kenara yazın, dursun. ;)

stat counter