Windows 10 update sorunu

Bu konuyu okuyanlar

PVPking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Selamlar size olayı en başından anlatatım windows 10 lisanlı home sürümüm var. 1903 güncellemesi kurulum için sistemi sistemi kuruluma bıraktım ve 1 saatir %95 de takıldı 1 saatir aynı ben boşu boşuna bekletiğinden eminim çünkü %95 kadar fan hızlandırarak ısınarak geldi ama %95te tın yok o nedenle sistemi zorla kapatım açtığımda ise değişiklikler geri alınıyor yazısını gördüm 2 saat hazırlanmasını 1 saat indirilmesini 1 saat yüklenmesini 1 saate günceleme ekranında tamamlanmasını bekleyip biranda %95 takılıp kapatmam biraz üzdü temiz ve usb belek olmadan format atabileceğim bir yöntem varmı

cngzkyz

Profesör
Reaksiyon puanı
276
Güncellemeyi Windows Update ile mi aldınız yoksa Microsoft'un aracı ile mi yüklediniz?

PVPking

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Windows update ile aldım sistem geri yüklendi ama sistemi kulanmaya başladıktan 5 10 dk sonra sistem kitleniyor ve hiçbir tepki vermiy cd yardımı ile sürümü eski haline getiricem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hazır ısınma sorunuda varken servise yolicam hem format atılacak hemde termal macun ince ayar fln yapılacak asıl korktuğum sistem güncellenirken disk aşırı derecede zorlandı diskin bozulup garanti dışı kalması HDTUNE programında birşey yok ama yinede insan biraz korkuyor

Son düzenleme:

Son mesajlar