Windows 10 Sınama Modu Sorunu [ ÇÖZÜLDÜ ]

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
sınama modu.jpg

Merhaba arkadaşlar forumda gezinirken tarayıcı kitlenip daha sonrasında bilgisayar donduğu için yeniden başlattım. Açıldıktan sonra sağ altta Sınama Modu yazısı geldi, Cmd'ye girerek " bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF " kodunu yazdığımda ise 2. resimde ki hata geldi,

erişim.jpg

" slmgr /upk
slmgr /rearm"
bu kodları yazdığımda ise bu hatayı aldım.
Adsız2323.png

bu durumla ilgili bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
An itibari ile sorunu gidermiş bulunmaktayım, Sorunu gidermek için ;

Cmd'yi yönetici olarak çalıştırdıktan sonra, aşağıda ki kodların ikisinde aynı anda yapıştırıp Enter'liyoruz." İşlem başarıyla tamamlandı " uyarısını aldıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatıyoruz ve sorun çözülmüş oluyor.

" bcdedit.exe -set loadoptions ENABLE_INTEGRITY_CHECKS
bcdedit.exe -set TESTSIGNING OFF "

45435345.png

123123123.png

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
CMD'yi sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırırsan aynı hatayı almazsın. Sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırdığında sistem haklarının tamamını alarak komut girersin.

cihan09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim win 7 de yazdım bu komutu bilgisayar açılmadı her açıldığında onarıma yönlendiriyor. ne yaptıysam düzelmedi çöktü bilgisayar ??

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Windows benimle dalga geçiyor sanırım. Öncelikle bilgisayarım artık kapanamıyor. Çözmek için uzun uzun adımlar var, uğraşmak istemedim. Şimdi de sağ alt köşede Sınama Modu çıktı. Windows lisanslı; aslında lisanslı olmayan bir işletim sisteminde de aynı yazı iki gün önce çıktı. İlle de bizi sorunlarla boğuşturmaya mı çalışıyorlar?

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Neden bu kadar çok sabit konu var? 23 tane sabitlenmiş konu olmaz bu niye sabit mesela?

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Çok açıklayıcı. Her bulduğunuzu sabitlerseniz normal forumdan farkı kalmaz önemli olan şeyler de arada kaybolur gider. SDN en kötü jenerasyonu yaşıyor yazık.

Sabit konuların tamamı yararlı olan konular olduğu için sabit konularda bulunuyor. O senin kişisel düşüncen.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Her sorun çözümünü sabitleyecekseniz işimiz var sabitlenecek max 5 başlık olur. Kendin bi sorun yaşamış çözmüşsün kendine göre önemli görüp sabitlemişsin kendi bahçenize çevirmişsiniz iyice.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Her sorun çözümünü sabitleyecekseniz işimiz var sabitlenecek max 5 başlık olur. Kendin bi sorun yaşamış çözmüşsün kendine göre önemli görüp sabitlemişsin kendi bahçenize çevirmişsiniz iyice.

Bir konuyu yararlı bularak sabitlerken sana sormayacağız öyle değil mi? Bu konudan rahatsız oluyorsan sabitlenmiş konuları görmezden gelebilirsin.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Çöp olmuş çöp 24 tane sabit konu ne demek? 11 yıldır buradayım izin ver de eleştireyim 1 yıllık mod arkadaşım. Gidişat iyi değil.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Çöp olmuş çöp 24 tane sabit konu ne demek? 11 yıldır buradayım izin ver de eleştireyim 1 yıllık mod arkadaşım. Gidişat iyi değil.

11 yıllık SDN Forum deneyimine göre, bu gibi durumları güzel dille eleştirip, öneri verirsen daha iyi olabilir.

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
Windows yardım başlığı altında kilitli bi konu açılır, kategori halindeki düzenlenen ilk postta konu linkleri verilebilir. çözüm basit

Minur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ellerin dert görmesin .bu sayede çözdüm bende