Windows 10 performansı linç etti

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

_Zaur_

Profesör
UEFİ destekli değil ama zaten format atmadan yapıyorum flasdisk ya da dvd de kullanmıyorum bildiğin setupla kuruyorum ama sonuç yine aynı updateyi zaten win 7 de de kapatıyorum ve işletim sistemi torrenten indirilirmi :D çok riskli crc olur filan xd
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada flasdike de atmayı denedim orda zaten gpt den başka seçenek yok ayrıca hata ayıklama da var rufus kullanıyorum xd
Bende Rufus kullanıyorum İso kalıbını Flash belleğe yazdırmak için. Çok kullanışlı küçük program. Smokie Blah Blah iso kalıblarını Gönül rahatlığıyla indirip kura bilirsin flash belleğe. Win 8.1 - 8 - 7 kallıbları var. Win 10 varda ilk defa denediğimde sorunların bitmez tükenmez olduğunu gördükten sonra elim varmıyor yeni versiyonun indirip deniyim.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
Bende Rufus kullanıyorum İso kalıbını Flash belleğe yazdırmak için. Çok kullanışlı küçük program. Smokie Blah Blah iso kalıblarını Gönül rahatlığıyla indirip kura bilirsin flash belleğe. Win 8.1 - 8 - 7 kallıbları var. Win 10 varda ilk defa denediğimde sorunların bitmez tükenmez olduğunu gördükten sonra elim varmıyor yeni versiyonun indirip deniyim.
flash disk ile pc yi biçimlendirmek eskide kaldı :D artık setup ile kuruluyor mecbur kalınmadıkça flash disk yok hatta win 7 bile setupla kuruyorum xd daemon tools ile xd

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
dvd tabiki lazım olmadıkça takmıyacan ve o.c varsa kapalı olmalı ve güç tasarufu modu öyle hdd açılır ama psu 300w mi ???

The Undertaker

Doçent
ConfickerBelasi 'ni pek takmayın forumun trolü alakasız şeyler yazıyor. Windows 10 LTSB yada LTSC sürümünü kur öyle dene ama buraya da ilk önce sistemini bir yaz bakalım iyice. Sistemin çok kötüyse hiç uğraşma Windows 7 kur.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
ConfickerBelasi 'ni pek takmayın forumun trolü alakasız şeyler yazıyor. Windows 10 LTSB yada LTSC sürümünü kur öyle dene ama buraya da ilk önce sistemini bir yaz bakalım iyice. Sistemin çok kötüyse hiç uğraşma Windows 7 kur.
pentium e 2180 (2.60 ghz )
1x2 1g 800 mhz ram
gma3100
sistem gereksinimleri windowsun önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyor zaten hafif bir formatı attım ve win 8.1 win 7 den daha iyi ve hızlı çalışıyor fakat 10 ise normalde aynı çalışıyor fakat fps sorunu var .

The Undertaker

Doçent
1x2 1g 800 mhz ram
gma3100
sistem gereksinimleri windowsun önerilen sistem gereksinimlerini karşılıyor zaten hafif bir formatı attım ve win 8.1 win 7 den daha iyi ve hızlı çalışıyor fakat 10 ise normalde aynı çalışıyor fakat fps sorunu var .
O sisteme Windows 7 kur

1x2 1g 800 mhz ram
gma3100
10 çalışır onunla 32bit olur ama Linux Mint 19.1 Tessa 64-bit kur 7 kurma desteği bitti her türlü hacklenmesi mümkün halde.

VECTORRR

Dekan
Yasaklı
10 çalışır onunla 32bit olur ama Linux Mint 19.1 Tessa 64-bit kur 7 kurma desteği bitti her türlü hacklenmesi mümkün halde.
7 bittiğinde 8 de mi bitcek ???

geçen yıl en fazla kullanılan işletim sistemi win 7 idi neden destek bitiyor zaten güncelleme yapmıyorum genellikle xddddd

bu arada intel ve amd de sorun olduğu için herkes gg

win 8.1 indiriyorum şuan ama o da win 7 gibi değil dimi ???

stat counter