Windows 10 oyun

Bu konuyu okuyanlar

shapeofyou

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar :D Ben yaklaşık 1 ay önce lenovo ideapad 100 isimli bilgisayarı satın aldım ve şu lanet Windows 10 ile karşı karşıyayım. Oyun yüklemek istiyorum fakat crackli oyunlar yüklenmiyormuş. Orjinal oyuna para vermem fiyatları malum :mad: ne yapabilirim nasıl yükleyebilirim fikri olan? (Oyun da 1 2 savaş oyunu olsa yeter)

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Mağaza simgesine tıkla. Oradan ücretli veya ücretsiz oldukları belirtilmiş bir sürü oyun indirebilirsin. Bir Hotmail veya Outlook hesabına kayıt olman gerekecek tabii.

shapeofyou

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mağaza simgesine tıkla. Oradan ücretli veya ücretsiz oldukları belirtilmiş bir sürü oyun indirebilirsin. Bir Hotmail veya Outlook hesabına kayıt olman gerekecek tabii.
Mağazada play store oyunları yok mu? Ben call of duty counter tarzı oyunlar soruyorum

kmurat

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,710
Oyunlara ilgim yok, gördüğüm bir kaç isim sayayım, kendin daha detaylı araştırırsın.
World of Tanks Blitz (ücretsiz)
Amerikan Truck Simulator (ücretsiz)
Call of Duty : Heroes (ücretsiz)

shapeofyou

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Oyunlara ilgim yok, gördüğüm bir kaç isim sayayım, kendin daha detaylı araştırırsın.
World of Tanks Blitz (ücretsiz)
Amerikan Truck Simulator (ücretsiz)
Call of Duty : Heroes (ücretsiz)
Teşekkürler :)

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
işin komik yanı crakli oyun yüklenmiyor diye windows 10 kötü oluyor demiyorki benim yaptığım iş hatalı sonucta hırsızlıkla eş değer bir olayı yapmaya çalışıyorsun karşındaki senin hırsızlık yapmanı engelliyor ve kötü olan o oluyor :) internette sürüsüne ücretsiz oyun var her hangi birini yükleyebilirsin

shapeofyou

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
işin komik yanı crakli oyun yüklenmiyor diye windows 10 kötü oluyor demiyorki benim yaptığım iş hatalı sonucta hırsızlıkla eş değer bir olayı yapmaya çalışıyorsun karşındaki senin hırsızlık yapmanı engelliyor ve kötü olan o oluyor :) internette sürüsüne ücretsiz oyun var her hangi birini yükleyebilirsin
İşin ahlaki yönünden konuşmuyorum şu an. Crack olmaması yüzünden kötü demiyorum. Bu windows 10'un kötü taraflarından sadece bir tanesi beyfendi :) Elbette yaptığım/yaptığımız yanlış fakat oyun ücretleri bizleri bu duruma sürüklüyor.

Flardryn

Asistan
Reaksiyon puanı
144
Steam'de bir çok ücretsiz oyun oluyor. Ayrıca zaman zaman hemen hemen her oyun çok büyük indirimlere giriyor. İndirimleri takip edip o zaman kadar da ücretsiz oyunlarla devam edebilirsiniz.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Yüklenmiyormuş dediler sen de yüklemedin öyle mi?
Basbaya yükleniyor bi farkı yok diğerlerinden.

Aedon

Müdavim
Reaksiyon puanı
330
Catir catir crackli oyun yukleniyor.

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Selam arkadaşlar :D Ben yaklaşık 1 ay önce lenovo ideapad 100 isimli bilgisayarı satın aldım ve şu lanet Windows 10 ile karşı karşıyayım. Oyun yüklemek istiyorum fakat crackli oyunlar yüklenmiyormuş. Orjinal oyuna para vermem fiyatları malum :mad: ne yapabilirim nasıl yükleyebilirim fikri olan? (Oyun da 1 2 savaş oyunu olsa yeter)
Senin hırsızlık yapmanı önlediği için Windows'a bir feedback gönderebilirsin :D Şaka bir yana orjinal oyun almanı tavsiye ederim.Crackli oyunlarda sürekli patch vb çıktığı için hep o oyunun patchlerini indirmek zorunda kalıyorsun.Kısacası:

Her güncellemeyi kendisimi indirsin yoksa internetten bulup sen mi indir?

eronis

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
4,382
Hayır denedim ama olmadı. Belki de ben yapamadım bilmiyorum.
Ahlaksızca övünmek isterim ki karşında Max Payne serisi, Skyrim ve Resindent Evil 6 ve sonrasını en zor ayarda Windows 10 üzerinde korsan versiyonlarında bitirmiş bir ahlaksız duruyor :D

Crackli oyunlarda sürekli patch vb çıktığı için hep o oyunun patchlerini indirmek zorunda kalıyorsun.
Asıl crack kullananlar rahat ediyor. Uygulamaların satın alınmasını teşvik ediyorum, belli firmaların oyunlarının satın alınmasını da teşvik ediyorum ama o dediğin güncellemeler hep oyunumu oynanmaz, bazen açılmaz, bazen ise ilerlenilemez hale getirdi. En pisini A4 GAMES Metro Redux serilerinde yaptı ki 3 yıldır kapatmadıkları bug'lar var ve oyun bu buglar yüzünden donuyor ve oyunu kapatıp açmaktan başka seçeneğin yok, sonra yine oluyor. Tekrar tekrar deniyorsun, böylece o bölgeyi arkanda bırakıp bir save atınca rahat nefes alıyorsun. Last Light'ta bir boss dövüşünün hemen ardından bu buglardan biri vardı. Neyseki en zor mod değildi, normal modda bile sorun yaşadım çünkü.