Windows 10, kendine 7 GB'lık bir güncelleme alanı ayıracak!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

habib723

Üyecik
Şimdi anlamadığım için soruyorum arkadaşlar... Misal 7gb ayırınca pc nin performansına bir etkisi olacak mı.... Yoksa sadece boyut artırma harici bir şey değişmiyor mu

Mert Alper

Profesör
Hayır, sadece diskinin 7GB'lık bir bölümünü esir alacak Windows. Kullanılabilir olmayan bir 7 GB'lık yer harcayacak yani diskinden.

habib723

Üyecik
Ya isterse 20gb yer alsın yeterki pc yi kasmasında çünkü benim pcyi baya iyi kasıyor 8gb ram 2gb ekran kartı olmasına rağmen... Sony vaio sve151e11m modelini kullanıyorum
Keşke ekran kartını laptop ta artırabilseydik o zaman rahat olurdu pc.... En kısa sürede bir 240 gb ssd alacağım umarım bu sefer çözülür bu kasma durumu... Bazen çok iyi çalışıyor bazende arada kasıyor malesef Windows 10 pro . Özellikle bluestack gibi emulator kullanınca oluyor yanında 3-4 program daha açınca kasılma kendini hissettiriyor arada

grezimonk

Profesör
Yasaklı
ubuntu'dan ders alsınlar güncellemeyi hiç sıkıntısız yapıyorlar... ama nerde? :p

spybot

Guru
Onursal Üye
Windows 2 gün önce güncelleme yaptı 1.5 gb 'lık .:D

grezimonk

Profesör
Yasaklı
Tasarımla alakası yok, çok ağır çalışıyor bende kullanıyordum sonra başka dağıtımlara geçtim.
donanım uyuşmamıştı bazı pcler nedense ubuntu ile sorun çıkartmaya başladı... ubuntu tabanlı başka dağıtımlarda sıkıntı olmuyorken... eppermint 9 dene oda çok hafif usb bellek ve DVD disk ile live olarak kullanılabiliyor...

canavan06

Asistan
donanım uyuşmamıştı bazı pcler nedense ubuntu ile sorun çıkartmaya başladı... ubuntu tabanlı başka dağıtımlarda sıkıntı olmuyorken... eppermint 9 dene oda çok hafif usb bellek ve DVD disk ile live olarak kullanılabiliyor...
Yok hocam bak diğer dağıtımları dene ubuntu ne dandikmiş diyeceksin :D

Windows 8.1

Doçent
19H1 demi?

---- Mesajlar birleştirildi ----

bir türlü yazamadım şunu

Son düzenleme:

Utkuversus

Al Bayrak Aşkı İle!
Yönetici
Moderatör
La bi yüryün gidin.
Ne 7'si ne 10'u.
45GB güncelleme indirmiş silinmiyorda yüklenmiyorda.
Formatlık hale gelmişti bilgisayar.

stat counter