Windows 10 güvenli modda takılı kaldım

Bu konuyu okuyanlar

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bilgisayarımı güvenli mod ile açmak istedim girişte şifre istedi fakat normalde giriş yaptığım pin şifresini kabul etmiyor. E-mail hesabımın şifresini de kabul etmiyor, bir türlü giriş yapamadım. Shift+ yeniden başlat ile msconfig açmak gibi bütün işlemlerde de hesabı açmak için benden şifre istiyor. Başlatma ayarlarından network ile açınca da internet geliyor fakat bir türlü ağa bağlanmıyor.

Arkadaşlar sorunumun çözümü hakkında bilgisi olan yardımcı olursa çok sevinirim.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Güvenli moda pin ile giremiyorsunuz hocam.

Normalde, mail adresinizin şifresi ile girebilirsiniz.

Eğer rakamları numpad kısmı ile yazıyorsanız, numpad benim bilgisayarımda kapalı olmuştu, manuel açmak zorunda kaldım.

Son olarak eğer bu işlemler işe yaramazsa mail adresinizin şifresini değiştirmeyi deneyin mobil olarak.

Son düzenleme:

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Güvenli moda pin ile giremiyorsunuz hocam.

Normalde, mail adresinizin şifresi ile girebilirsiniz.

Eğer rakamları numpad kısmı ile yazıyorsanız, numpad benim bilgisayarımda kapalı olmuştu, manuel açmak zorunda kaldım.

Son olarak eğer bu işlemler işe yaramazsa mail adresinizin şifresini değiştirmeyi deneyin mobil olarak.
Maalesef hocam mail hesabımın var olan şifresiyle de giriş yapamıyorum. Şifremi değiştirdim yeni şifre ile de giriş yapamıyorum zaten bilgisayar internete bağlı olmadığı için bu değişikliği algılamıyor sanırım. Güvenli modu ağ ile başlatmama rağmen de bi türlü internete bağlanmıyor maalesef.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar hala bi çözüm bulamadım, bu konuda bilgisi olan varsa çok sevinirim

FlameWinder

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Çalıştır'ı açın ve "msconfig" yazın Başlangıç yada Boot sekmesinde güvenli mod seçeneği seçili olacaktır o işareti kaldırıp yeniden başlatın.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Çalıştır'ı açın ve "msconfig" yazın Başlangıç yada Boot sekmesinde güvenli mod seçeneği seçili olacaktır o işareti kaldırıp yeniden başlatın.
Ama daha sonra msconfig'teki güvenli mod seçeneği yerine önceden işaretli olan seçeneği seçmeli. Yoksa Windows'u her başlatmaya çalıştığında Windows güvenli modda açılacaktır.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayarda oturum açamıyorum zaten. Açılış ekranından da komut çalıştıra gelince orda da şifre istiyor