Windows 10 güncellemesi ve pc çökmesi

Bu konuyu okuyanlar

Sevdiye

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba, size bir konu hakkında danışmak istiyorum. Dizüstü pc de Windows 10 güncellemesini yüklüyordum 2,3 ay önce ama %97 de takıldı ve asla ilerlemedi. Günlerce pc yi açık bıraktım fişe takılı olarak ama hiçbir ilerleme olmadı. Sonradan PC'nin WiFi si kapalı olduğu aklıma geldi bu yüzden tamamlanamıyor diye düşündüm ama belki takılmıştır diye açma düğmesine uzunca bastım ve kapattım. Daha sonra açtığımda bilgisayarım çok çok eski sürüm bilgisayarlar gibi açıldı. Hiçbirşey yoktu ve başlata bile tıklanmıyordu. Biraz internetten araştırma yaptım güvenli modda başlattım daha sonra birşeyler yapmıştım seçeneklerin olduğu bir menü geldi karşıma ve geri yükle dediğimde eski haline döndü bilgisayar ama başlata tıklamıyor WiFi yazılımı yok bir sürü yer tıklanmıyor. Bazı dosyalar dışında birçok yere ya tıklanmıyor ya da o özellikler PC'den yok olmuş hiç görünmüyor. D Disk'inden önemli belgelerimi yedeklemeye çalıştım USB'lere. Daha sonra kapattım 2-3 ay ilgilenemedim geçen gün tekrar açtım yine aynı durumda pc. WiFi yazılımı gelse belki güncelleştirme yapabilirim diye düşündüm ama özelliklerden aygıt sürücüsü açılmıyor. Hiçbirşeye ulaşamıyorum. PC yi içerisindeki belgelerim çizim programlarım ve crack 2013 office programlarımı kaybetmeden kurtarabilmemin bir yolu var mı? Günlerdir araştırıyorum ama istediğim bilgiye erişemedim. Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.