Windows 10 Güncellemeden sonra yavaşladı

Bu konuyu okuyanlar

Melih1497

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Lenovo laptop uma 2 ay önce win10 kurmuştum geçen günlerde bi güncelleme geldi ve sonrasından bilgisayarım mavi ekran vermeye ve geç açılmaya başladı ne yapmam gerek acil yardım

Neptunas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Sana bir kaç çözüm yolu sunabilirim. Ancak bunları yaparken oluşabilecek tüm sorumluluk senin üstündedir.

1 - Sistem geri kurtarması yap güncelleme yaptıysa kesinlikle geri yükleme noktası oluşturmuştur.
2 - Eğer bilgisayar açılıyorsa dosyaların yedeğini al D diskine ve format at windows 10'un ayarlarında format var.
3 - Bende windows 10 kullanıcıyısım güncellemeden sonra bir sorunum çıkmadı. Senin bilgisayarındaki bir sorundur.
4 - Güvenli modta çalıştırıp antivirüs , malwarebytes tarzı yazılımlarla bilgisayara bir operasyon yap derim.
5 - Virüs olduğunu düşündüğün programları bilgisayarından kaldır.
6 - Bunların hiçbiri olmaz ise format yolu göründü. Bilgisayarcıya götürüp bir format attır.
--- Gönderi Güncellendi ---
*Eğer bunları yaparken bir sorun çıkarsa hemen bana ulaş en iyi şekilde yardımcı olacağım mavi ekranı bende almıştım eskiden ancak format ile çözmüştüm*

afatsumlug97

Asistan
Reaksiyon puanı
103
genel çaplı güncellemelerde bu tip sorunlara rastlanıyor, 2. seçenek o konuda daha makul.