Windows 10 Güncelleme Yapamıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

MystrekScofield

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba yaklaşık 2 gün önce windows 10 format atmıştım, yıldönümü güncellemesi için bir program yüklü geldi. Sabah 8'den 14'e kadar güncellenmenin hazırlanma süreci %99'a geldi. Güncellemenin bitmesini bekledim fakat saat gece 11 olmasına rağmen bitmemişti bende kapatmak zorunda kaldım. Her neyse ayarlara girip oradan güncelleştirme yapmayı denediğimde ise böyle bir ekran ile karşılaştım. Umarım forumda bilen arkadaşlarımız çıkar, yardımı dokun an herkese şimdiden teşekkür ederim.
5g2rWM.png

Resimdede görüldüğü gibi güncelleştirme var diyor ama bilgisayarıma ne kadar reset atsam ya da hizmetlerden Windows Updateyi kapatıp tekrar açsam da sorun çözülmedi. Sürekli "Güncelleştirmeeler indiriliyor 0%" deyip ilermiyor.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Windows Updateyi servislerden durdur. Wise Care 365 yazılımını kur ve işaretlediğim yere gir. Oradaki tüm tikleri seç (duvar kağıtlarını ve yardım dosyalarını seçmesende olur) ve hepsini sil. Bilgisayarı yeniden başlatıp Windows Updateyi tekrar aç. Düzelmezse alternatif yöntemler öneririm.

O0B2zQ.png

MystrekScofield

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Şuan %0'da kalma sorunu sanırım çözüldü. Çok teşekkür ederim yardımın için.:):)

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Wise Car 365' i W10' lu PC için tavsiye eder misininiz?
Gördüklerimin en iyisi. Neredeyse tüm bakım araçlarını içinde barındırıyor. Sistem iyileştirici çok stabil hale getiriyor.