windows 10 güncelleme sonrası veri kaybı

Bu konuyu okuyanlar

ladder

Asistan
Reaksiyon puanı
33
windows 10 u kendi sitesinden indirip KMP ile aktive etmiş ve sorunsuz kullanıyordum.

dün gelen güncelleme uzun uzun indirdi 2-3 saat ve yüklemesi 4-5 saat sürdü. pc yeniden başladı ve
masa üstüm,belgeler klasörü, resimler , karşıdan yüklenenler hepsi silindi. Ama C: den masa üstüne taşıdığım her uygulamaya bastım çalıştı. Yani kaynak dosyalar duruyor . ama belgeler ve tüm save dosyalarım gitti.
bu güncelleme ile saatin yanına "kişiler" özelliği geldi. veri kaybı yaşadım çok kötü oldu.
aradım araştırdım, bu sorunu kimse yaşamamış 1 hafta da.
fikri olan var mı arkadaşlar ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,776
C diski içinde Windows OLD klasörü var. O klasörün içinde masaüstü klasörü var. Bir bak oralara. Masaüstünde klasöre ne attıysan orada olmalı. :D

AlicmAtalar

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Ben de müzdarip olduğum bir konuyu söyleyeyim. Güncelleme yaptıktan sonra Laptopumun fanı daha fazla devirle çalışmaya başladı. Güncellemeden önce daha sessizdi.

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
C diski içinde Windows OLD klasörü var. O klasörün içinde masaüstü klasörü var. Bir bak oralara. Masaüstünde klasöre ne attıysan orada olmalı. :D
bu wındows old klasörünü silebiliyormuyuz yönetici izni filan dıyor sanki bilgisayarı vatan dan alan ben değilim

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,776
bu wındows old klasörünü silebiliyormuyuz yönetici izni filan dıyor sanki bilgisayarı vatan dan alan ben değilim
Silebilirsin eğer beceremezsen Güvenli modda sil.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ben de müzdarip olduğum bir konuyu söyleyeyim. Güncelleme yaptıktan sonra Laptopumun fanı daha fazla devirle çalışmaya başladı. Güncellemeden önce daha sessizdi.
Laptop marka model ne? Belki ekran kartı driveri kurulmamış. Ben masaüstü kullanıyorum Eskiden GTX 680 kartımın sürücüsünü kurmazsam danler son devir dönüyordu.
Anakartımda Asus h81m-c idi. Asus Ai Suite 3 kurunca Cpu fanının devirini düşürüyordu minimuma.

ladder

Asistan
Reaksiyon puanı
33
.old klasörünü talan etmiştim, sen söyleyince korktu sanırım. yeniden baktım çıktılar ortaya :)) ilgi ve alkana teşekkür ederim kardeşim