Windows 10 Güncelleme Sonrası Temiz Kurulum

Bu konuyu okuyanlar

iRiven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Ben orjinal Windows 10 Pro kullanıyorum. Bilgisayarım kasmaya başladı. Ve Microsoft firması ise 1709 yani Fall Creators Update güncelleştirmesini AYARLAR/Güncelleştirme bölümüne göndermiş. Ben Fall Creators Update ile Temiz kurulum yapmak istiyorum. Media Creation Tool indirip Yükseltmeyi seçtim. İndirdikten sonra hata verdi hatada - bilgisayarı yeniden başlattıkdan sonra tekrar deneyin - yazdı. Ben format atmak istemiyorum. Bilgisayar üzerinden yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?

iRiven

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yükseltme bölümünde bütün dosyaları sil diye bir seçenek bulunuyor. Ben ondan bahsediyorum.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba arkadaşlar. Ben orjinal Windows 10 Pro kullanıyorum. Bilgisayarım kasmaya başladı. Ve Microsoft firması ise 1709 yani Fall Creators Update güncelleştirmesini AYARLAR/Güncelleştirme bölümüne göndermiş. Ben Fall Creators Update ile Temiz kurulum yapmak istiyorum. Media Creation Tool indirip Yükseltmeyi seçtim. İndirdikten sonra hata verdi hatada - bilgisayarı yeniden başlattıkdan sonra tekrar deneyin - yazdı. Ben format atmak istemiyorum. Bilgisayar üzerinden yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz?
Güncellemeyi Windows Update ile yüklerseniz hiçbir sorun olmaz.

Eğer Win Update ile yüklemek istemezseniz. Win 10 Güncelleme Yardımcısı var. Onun ile güncelleyebilirsiniz.

KindElephant480

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Bu güncelleme neon yeşil tema rengini kullanılamaz hale getirdi. Neon yeşil tema rengi kullanıyorsan lütfen tema rengini değiştir.