Windows 10 ekran parlaklık sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

mzafa

Asistan
2 gün önce gelen büyük Win 10 güncellemesiyle birlikte pcnin ekran parlaklığını değiştiremiyorum dostlar. Bazı araştırmalar yaptım ve hepsini denedim, Intel ekran sürücüsünü yeniden yükledim ama sorun kalkmadı, çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Yeni sürümde ekran parlaklığı ile şikayet eden birçok insan var. Yapılacak tek şey yeni güncelleme gelmesini beklemek olur.

BJKolik

Profesör
Yeni sürümde ekran parlaklığı ile şikayet eden birçok insan var. Yapılacak tek şey yeni güncelleme gelmesini beklemek olur.
Bu ekran parlaklığı bölümü tam olarak ayarlarda nereden çıkıyor ben bulamadım kontrol etmek istedim. Son gelen güncellemeyi yükledim bende.

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator
Bu ekran parlaklığı bölümü tam olarak ayarlarda nereden çıkıyor ben bulamadım kontrol etmek istedim. Son gelen güncellemeyi yükledim bende.
Sağ alttaki küçük bildirim yerine tıkladıktan sonra bu ekrandan parlaklığı ayarlayabilirsiniz. Eğer hepsi görünmüyorsa genişlet seçeneğine basmanız gerekli orada.

1.jpg

Görkem Say

Адидже
Yönetici
Super Moderator

eakkartal149

Üyecik

Master Yoda

Profesör
Masaüstü PC lerde monitörün üstündeki tuşlarla ayarlanıyor, biraz kurcalarsanız bulursunuz.

BJKolik

Profesör
Son düzenleme:
stat counter