Windows 10 Dosya Gezgini Cok Yavas Yukleniyor

Bu konuyu okuyanlar

H.U.M.M.E.R

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Windows 10 bilgisayarima ayarlardan sifirladim. Formattan sonra bilgisayarima tikliyorum uzerinde calisiliyor yazisi yaziyor ve 2 3 dk simgelerin gelmesini bekliyorum. Bu sorun sadece bilgisayarimda degil diger dosyalardada oluyor. Diski birlestirdim yine sorun devam etti. Fakat dosya gezginini yeniden baslattimda sorun kalkiyor 1 2 dk sonra yine ayni sorunu yasiyorum ve guvenli modda actigimda da bu sorun kalkiyor bilgisayarima tiklayinca direkt simgeler filan geliyor. Cozumunu bilen var mi?

AimCraviTe

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Muhtemelen İntel Ekran kartının Driverini Yüklememişsindir.
Windows update Yapmayı Denermisin..

H.U.M.M.E.R

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Birde haporlorunde sorun var. Sanki patlamis gibi ses cikariyor. Hic yuksek seslerde kullanmadim hep %35 lerde kulladim. Bu haporlor sorunuda formattan once vardi. Memnun degilim urunden. 3 ay oldu alali. Hp laptobu Kipadan aldim 949TL ye. Para iadesi istesem servisten para iadesini kabul ederler mi?

AimCraviTe

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Birde haporlorunde sorun var. Sanki patlamis gibi ses cikariyor. Hic yuksek seslerde kullanmadim hep %35 lerde kulladim. Bu haporlor sorunuda formattan once vardi. Memnun degilim urunden. 3 ay oldu alali. Hp laptobu Kipadan aldim 949TL ye. Para iadesi istesem servisten para iadesini kabul ederler mi?
Sen Yinede Driver booster kullan bakalım düzelicekmi
yada driver easy

H.U.M.M.E.R

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Dediğiniz gibi driver booster ve driver easy ı kullandım fakat sorunum yine devam etmekte... :(

H.U.M.M.E.R

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Sorun cozuldu. Dosyalarimi etkilemeden sifirla islemkyle formatladim sorun kalkti ama ses sorunum devam ediyor...