Windows 10 Çıktı! İndir!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Windows 10 Çıktı! İndir!

Microsoft'un merakla beklenen Windows 10 güncellemesi yayınlandı. Kademeli olarak sunulan Windows 10 güncellemesi hakkındaki detaylar haberimizde.

Windows 10 güncellemesini yüklediniz mi?

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Ya abiler biri bunu bana açıklayabilir mi ?Nasıl indirmeye başlayacağım

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Nasıl manuel indiricez ?İndirenler nasıl yaptı ? Yardım edermisiniz

muratveb

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
56
Dreamspark üyelerine verilerecek mi acaba ?

Eğer verilecekse tarih bellimidir arkadaşlar bilgisi olan varmı?

Hedgehog!

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Varolan işletim sisteminin üzerine kuracağından, temiz bir şekilde nasıl back-up alabiliriz arkadaşlar?

İleride format atıp yeniden kurmak gerektiğinde sürekli olarak update üzerinden mi yüklemek zorunda kalacağız?

Yardımcı olursanız memnun olurum.

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Hala c'de ki bölüme dosyalar inmemiş bende :/

thorahmet58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sana bişey soorucam şimdi bunu yüklersek ürün anahtarı istermi çünkü bende anahtar yok win8.1 den geçiş yapıcam birde sonrası için orjinal olarak bunu indirip depolarsak sonradan kurdugumuzda sıkıntı çıkarırmı

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Aynen bu şekilde indirip yükseltme yaptığımızda sıkıntı çıkar mı ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Neyse artık indirmeye başladım MediaCreationToolx64 ile umarım sıkıntı çıkmaz

erenberk

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
100
Kurulum yapmış biri aşağıdaki sorulara cevap verebilir mi acaba?

1-Harddiskte yedek almamıza gerek var mı yoksa verilerimiz silinmeden tutuluyor mu?
2-Daha önceden yüklediğimiz lisanslı yazılımlar için lisans anahtarlarını yedeklememize gerek var mı? Mesela Office için bir daha kurulum mu yapmamız gerekecek?

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
M.E windows update de indiriyor bende windows 10 u % 10 u bitti sende şunu bir dene istersen

http://forum.shiftdelete.net/windows-10/423971-windows-10-kurulumu-baslamiyor-ise-80240020-a.html

Ben direk MediaCreationToolx64 ile indiriyorum umarım sorun çıkmaz
5kd935.png

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
O değilde bende de serial sorarsa ne yapacağım ? Şuan 8.1 S.L. kurulu ve orjinal
Serialini bul sen.Ben bir dosya ile buldum ama dosyayı internetten buldum güvenilirliğini bilmiyorum. İstersen atabilirim. Ancak sorumluluk kabul etmem.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Şimdi bu yöntem ile yapınca serial'mı soruyor ?

O Kadar rezervasyon yaptırdık ya :) SoftwareDistrubiton'dan dosyaları silicem sonrada update yapsam serial isticek sanırım yani ben öyle anladım ?

wMwMw

Müdavim
Reaksiyon puanı
96
Serialini bul sen.Ben bir dosya ile buldum ama dosyayı internetten buldum güvenilirliğini bilmiyorum. İstersen atabilirim. Ancak sorumluluk kabul etmem.

Hocam 8.1'in seriali var bende de kabul eder mi orası düşündürücü :)

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
Hocam 8.1'in seriali var bende de kabul eder mi orası düşündürücü :)
Niye kabul etsin ki ? İkisi de farklı işletim sistemi

Windows 10 güncellemesini hala alamayanlarınız varsa hemen çözümünü yazıp onları rahatlatayım:
Belki bir kısmınız biliyordur dosyalar çoktan C:\$Windows.~BT dizinine inmeye başladı. Ama Setup dosyasını çalıştırmayı denediğinizde 80240020 kodlu bir hata veriyor.
Çözümü ise şöyle:
1. "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download" dizinine girin ve tüm dosyaları silin.
2. Arama kısmına "cmd" yazıp !Yönetici olarak çalıştırın! ve "wuauclt.exe /updatenow" yazıp Enter'a basın.
3. Şimdi Denetim Masasına gidip Windows Update'e gidip yeni güncellemeleri kontrol edin. Eğer olmazsa işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Niye kabul etsin ki ? İkisi de farklı işletim sistemi

Windows 10 güncellemesini hala alamayanlarınız varsa hemen çözümünü yazıp onları rahatlatayım:
Belki bir kısmınız biliyordur dosyalar çoktan C:\$Windows.~BT dizinine inmeye başladı. Ama Setup dosyasını çalıştırmayı denediğinizde 80240020 kodlu bir hata veriyor.
Çözümü ise şöyle:
1. "C:\Windows\SoftwareDistribution\Download" dizinine girin ve tüm dosyaları silin.
2. Arama kısmına "cmd" yazıp !Yönetici olarak çalıştırın! ve "wuauclt.exe /updatenow" yazıp Enter'a basın.
3. Şimdi Denetim Masasına gidip Windows Update'e gidip yeni güncellemeleri kontrol edin. Eğer olmazsa işlemi tekrarlayabilirsiniz.

10 kere yapıldı dostum tık yok.

Hocam rezerve ettim de güncelleme bulmadığı için bu yönteme başvurdum ama iptal mi etsem bilemedim ?

2kgvvq.png
Rezerve ettiysen bekle. Bende rezerve etme simgesi dahi çıkmadı.

Matthew Bellamy

Müdavim
Reaksiyon puanı
264
[MENTION=14447]laz[/MENTION]z sende rezerve olmadığı için belki başlamıyordur ? Bir çok kişide bu yöntem işe yaramış .Ama bunu yapınca serial gerekicek mi ?Boşu boşuna orjinali varken , çakma serial'li kullanmayalım ? Forumda Konusu

EAgle_41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@lazz sende rezerve olmadığı için belki başlamıyordur ? Bir çok kişide bu yöntem işe yaramış .Ama bunu yapınca serial gerekicek mi ?Boşu boşuna orjinali varken , çakma serial'li kullanmayalım ? Forumda Konusu

Bende boyle indirdim ins gitmez orginali gidersede tekrar indirim benim windows 10 az once inmeye basladi c ye keske bekleseymisim kismet degilmis ama ne yapalim yniden kurarum am bene aktiv edilir

@lazz sende rezerve olmadığı için belki başlamıyordur ? Bir çok kişide bu yöntem işe yaramış .Ama bunu yapınca serial gerekicek mi ?Boşu boşuna orjinali varken , çakma serial'li kullanmayalım ? Forumda Konusu

Bende boyle indirdim ins gitmez orginali gidersede tekrar indirim benim windows 10 az once inmeye basladi c ye keske bekleseymisim kismet degilmis ama ne yapalim yniden kurarum am bene aktiv edilir

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Dreamspark üyelerine verilerecek mi acaba ?

Eğer verilecekse tarih bellimidir arkadaşlar bilgisi olan varmı?

Tüm güncellemeleri yaptıktan sonra KB3035583 güncellemesini indirdim yükledim rezerv ebutonu çıktı. Rezerve yaptım.

EAgle_41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tüm güncellemeleri yaptıktan sonra KB3035583 güncellemesini indirdim yükledim rezerv ebutonu çıktı. Rezerve yaptım.

Bende orgınal wındows var koduda var ancak wındows kendı sunucuları aşırı dereceğe mesgur olduğu ıcın sonra deneyın dıyor :)) mıcrosoftu yakacaklar :D

Son mesajlar