Windows 10 (1903) wifi sorunu

Bu konuyu okuyanlar

_enesabic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
bilgisayarımı yaklaşık 1 hafta önce 1903 sürümüne güncelleştirdim sebebi ise önceki sürümde modemin hemen yanında bile olsam wifi min çok az çekmesiydi 1903 sürümüne yükselttikten sonra bu sorun ortadan kalktı fakat daha büyük bir sorunla karşılaştım, sorun ise internet tarayıcısı , oynadığım oyunun (league of legends) lobisinde wifi bağlantım hala var fakat mousemi üstüne getirince "bağlantı var , internet erişimi yok" hatası alıyorum ve sürekli yeniden bağlanmam gerekiyor (30sn-1dk aralığında) konu ile ilgili bilgili olan bir arkadaş yardım edebilirse çok memnun olurum

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
bilgisayarımı yaklaşık 1 hafta önce 1903 sürümüne güncelleştirdim sebebi ise önceki sürümde modemin hemen yanında bile olsam wifi min çok az çekmesiydi 1903 sürümüne yükselttikten sonra bu sorun ortadan kalktı fakat daha büyük bir sorunla karşılaştım, sorun ise internet tarayıcısı , oynadığım oyunun (league of legends) lobisinde wifi bağlantım hala var fakat mousemi üstüne getirince "bağlantı var , internet erişimi yok" hatası alıyorum ve sürekli yeniden bağlanmam gerekiyor (30sn-1dk aralığında) konu ile ilgili bilgili olan bir arkadaş yardım edebilirse çok memnun olurum

1903 sürümü çok sorunlu bende de internet çok yavaşlamış durumda. 1803 sürümüne dönücem ben.

KimBuGamzeli

Profesör
Reaksiyon puanı
1,821
Bende hiçbir sorun yok. Hiçbir Windows 10 sürümünde ben sorun yaşamadım.

Ben yaşadığımı yazarım hocam Microsoft babamın oğlu değil. 1903 kurdum kanser etti beni internet felç oldu bu foruma bile giremedim kaç defa performansı da yoktu hiç bütün sürücülerim günceldi Windows Update ile de güncellemeleri yapmıştım yine de düzelmemişti. Gece sıfırdan format attım 1803 Home kurdum iyi ki kurdum dedim hem performanslı hem de internet hızım yerine geldi. 1903 kurmak için çok çok erken bana göre. 10 kişi kuruyorsa rahat 5 tanesi sorun yaşıyor. Araştır görürsün.

Emin Akar

Asistan
Reaksiyon puanı
62
Wİndows 10'un en stabil sürümü 1709 (Wİndows Defender ve Windows Update kapatıldığında). 1709'dan sonrası çöp.

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Windows 10 Enterprise LTSC'ye geç hemen bak bekleme sonra bu işletim sistemini duyunca aaa ben niye geçmedim buna diye üzülürsün.