Win7 Laptop Mavi Ekran Hatası

Bu konuyu okuyanlar

Makarovj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese iyi akşamlar, hiç bir sorunu olmayan laptopu bugun açtıgımda mavi ekran verip otomatik yeniden başlatıyor Sistemi geri yükledim,onardım,ramleri çıkartıp taktım temizledim, bi kaç internetten buldugum çözümleri denedim fakat yine aynı hikaye. Sorunun fotoğrafını atıyorum yardımcı olursanız sevınirim. Önemli bilgiler olduğu için format atamıyorum. İyi akşamlar.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Mavi ekrandaki hatanın türkçesini atıyorum. Ve yazılanları yaptım yine aynı hatayı aldım

Ekli dosyayı görüntüle 40896

Ekli dosyalar

• 2488EB20-69EC-4C45-B30A-3B2EF793BDCC.jpeg
    2488EB20-69EC-4C45-B30A-3B2EF793BDCC.jpeg
    73.5 KB · Görüntüleme: 431
Son düzenleme:

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Herkese iyi akşamlar, hiç bir sorunu olmayan laptopu bugun açtıgımda mavi ekran verip otomatik yeniden başlatıyor Sistemi geri yükledim,onardım,ramleri çıkartıp taktım temizledim, bi kaç internetten buldugum çözümleri denedim fakat yine aynı hikaye. Sorunun fotoğrafını atıyorum yardımcı olursanız sevınirim. Önemli bilgiler olduğu için format atamıyorum. İyi akşamlar.

Mavi ekrandaki hatanın türkçesini atıyorum. Ve yazılanları yaptım yine aynı hatayı aldım

Ekli dosyayı görüntüle 40896
İşletim sistemi çökmüş maalesef.

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Durduk yere çökermi ki yeni bir program vs de indirmedim en son sıkıntısız bir şekilde kapatmıştım
Çökebilir. Bilgisayar açılırken f8 tuşuna sürekli bas. Güvenli modu aç içinde değerli şeyler varsa al temiz kurulum yap.

Son mesajlar