Win10 Update Sorunu ve Erişim Engeli

Bu konuyu okuyanlar

Jasoelys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhaba Arkadaşlar Win 10 home İşletimim var Önüme sık sık win 10 güncellemesi geliyor 1 kere yaptıgımda dizüstü bilgisayarım hoparlöründeki ses azaldı ve ben güncellemeyi geri almıştım böyle devam ederken tekrardan otomatik güncelleme talimatları alıyorum Hizmetler kısmından Windows Uptade Devre dışı bıraksam bile bilgisayarı kapatıp açtıgımda tekrar aynen çalışmaya devam ediyor bu aralar sıklaştı ve bu sefer hizmetler deki Devre dışı bırak seçenegine hiç bi seçenege dokunamıyorum Komut isteminde ise bu konu hakkında komut yazdıgımda Erişim Engellendi hatası alıyorum fakat kullanıcı olarak bütün yetkilere sahibim Ne yaparsam yapayım bütün herşeyi denesem bile çözümü bulamadım Hem Erişim engellendi hatasını düzeltmek için Hemde Windows Uptade tamaman kapatmak için Ne yapmam gerek acil yardım edermisiniz

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    45 KB · Görüntüleme: 390

PropHeTe

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Merhaba Arkadaşlar Win 10 home İşletimim var Önüme sık sık win 10 güncellemesi geliyor 1 kere yaptıgımda dizüstü bilgisayarım hoparlöründeki ses azaldı ve ben güncellemeyi geri almıştım böyle devam ederken tekrardan otomatik güncelleme talimatları alıyorum Hizmetler kısmından Windows Uptade Devre dışı bıraksam bile bilgisayarı kapatıp açtıgımda tekrar aynen çalışmaya devam ediyor bu aralar sıklaştı ve bu sefer hizmetler deki Devre dışı bırak seçenegine hiç bi seçenege dokunamıyorum Komut isteminde ise bu konu hakkında komut yazdıgımda Erişim Engellendi hatası alıyorum fakat kullanıcı olarak bütün yetkilere sahibim Ne yaparsam yapayım bütün herşeyi denesem bile çözümü bulamadım Hem Erişim engellendi hatasını düzeltmek için Hemde Windows Uptade tamaman kapatmak için Ne yapmam gerek acil yardım edermisiniz

bunu incele (=

Jasoelys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Teşekkür Ederim Brom Windows Uptade Şuan hizmetler kısmında Devre dışı gözüküyor ama yine o seçeneklere ben dokunamıyorum Komut İsteminde hala erişim engeli varmı onuda bilmiyrum ama şuanlık Windows güncellemesinden kurtuldum gibi Devre dışı gözüküyor Çok Teşekkür ederim

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Şunu bir deneyin tabi harici antivirüs programı varsa kaldırıp deneyin önce yoksa yada kaldırdığınız halde

1. Windows 10 arama bölümüne Denetimli Klasör Erişimi yazın enter tuşuna basın.
  2. Windows Defender Güvenlik Merkezi açılacaktır.
  3. Denetimli Klasör Erişimini Kapalı konuma getirin.
  4. Artık erişim izni hatası almazsınız ?

Jasoelys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şunu bir deneyin tabi harici antivirüs programı varsa kaldırıp deneyin önce yoksa yada kaldırdığınız halde

Kapalı Gözüküyor açmak istesem bunu bile Engelliyor oraya dokunamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Windows Uptade Kısmı Wub programı ile devre dışı bıraktım ama hala çalışıyor gözüküyo durduramıyorum Erişim engellendi hatası var Ve Kendiliginden Devre dışı olan Şey tekrar aktif ediliyor Sürekli Bildirim alıyorum Güncellestirme İçin Artık bunaldım Lütfen yardım edin

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    35 KB · Görüntüleme: 411
  • 2.png
    2.png
    59.2 KB · Görüntüleme: 358

Snow.65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Virüs taraması yapmayı dene. Olmazsa önemli dosyalarını bir usb'ye atıp temiz bir sıfırlama yap.