Windows 7 Professional ISO disk kalıbını nereden indirebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Pc ye format atacağim win7 professional iso su olan varmı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Win 7 kullanmamın sebebi pc çok eski

Son düzenleme:

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Linux kullan bence element OS ideal

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Warez sitelerine bakmanız gerekli burada o konular yasak!¡ (=

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Capture10enterprise.PNG

bu pc de eski gayet normal çalışıyor...

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Neden Windows 7 Pro. kurmak istiyorsun? Eski bilgisayarların ve yeni işletim sistemi arayanların göz nuru Linux varken? Üstelik ücretsiz... Kimseden iso istemene gerek yok.

Çok eski ise Linux Mint. Biraz daha görsel istiyorsan Elementary OS tam sana göre.

Yine de bırakayım.
Microsoft Windows 7 Pro Professional 32&64 Bit Tr Hemen Teslim - n11.com
Yılaardır windows 7 kulanıyorum alıştım zaten pc yi ayda 2-3 kere açıyorum açtığımdada sebdiğim işletim sistemi olsun

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
O zaman daha da mantıklı oluyor Linux :) O kadar kolay bir işletim sistemi ki... Yeni bir telefon alırsın da tüm özelliklerine 2 güne alışırsın ya, ondan hiç bir farkı yok. Çok sade, basit, minimalist ve bir o kadar da stabil ve iddialı. Denemekten zarar gelmez. Senin için de bir yenilik olacaktır :)

Boş yere eski Windows'a ne para ver, ne de korsan kullan...

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
O zaman daha da mantıklı oluyor Linux :) O kadar kolay bir işletim sistemi ki... Yeni bir telefon alırsın da tüm özelliklerine 2 güne alışırsın ya, ondan hiç bir farkı yok. Çok sade, basit, minimalist ve bir o kadar da stabil ve iddialı. Denemekten zarar gelmez. Senin için de bir yenilik olacaktır :)

Boş yere eski Windows'a ne para ver, ne de korsan kullan...
Steam daki eski oyumların (cs 1.6 ,half life vb.) Linux desteği varmı

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Benim bildiğim var. Linux bölümünde sorabilirsin bunu, tam bilgim yok çünkü.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Peki nasıl kuabilirmi önerdiğiniz linux türü varmı ve türkçe mi

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Yav ne tatava yapmışsınız. Adam ssizden link istemiş, yok onu kullan, yok bunu kullan. Birisi Windows satın alma link falan yollamış. Aşağıdaki link'ten Windows 7 pro 32bit sürümünü indrebilirsin.

Gerek kalmadı... Arkadaş Linux'a geçmeye karar verdiğini söyledi ve Linux kategorisinde bu konuyla ilgili konu da açtı zaten. İş işten geçtikten sonra lütfen tatava yapmayalım...

Ayrıca ISO dosyası bulmak kolay. Attığını serial key olmadan kullanabilecek mi? Orjinal Windows istiyor konuda kısaca...

Ayrıca en güncel ve orijinal ISO için burası kullanılabilir.

Son düzenleyen moderatör:

administrator

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Gerek kalmadı... Arkadaş Linux'a geçmeye karar verdiğini söyledi ve Linux kategorisinde bu konuyla ilgili konu da açtı zaten. İş işten geçtikten sonra lütfen tatava yapmayalım...

Ayrıca ISO dosyası bulmak kolay. Attığını serial key olmadan kullanabilecek mi? Orjinal Windows istiyor konuda kısaca...

Hala serial diyorsun ya! Sence orjinal windows kullanacak biri bu konuyu açar mı? Windowss serial satan mağazalar serial ile iso indirme linkini de yolluyorlar. Boş ve gereksiz kasmayalım lütfen.

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Hala serial diyorsun ya! Sence orjinal windows kullanacak biri bu konuyu açar mı? Windowss serial satan mağazalar serial ile iso indirme linkini de yolluyorlar. Boş ve gereksiz kasmayalım lütfen.

Ey arkadaşım!

Ben de diyorum ki, orijinal Windows istemeyecek insanın bu forumda yeri yok. Crack vs. izin verilmediğini biliyor olduğunu düşünüyorum. Ki izin verildiğini düşünelim, yine de crackli Windows önermek???

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Son düzenleme:

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
Hepiniz yardımcı olmaya çalışmışsınız sağolun arkadaşlar iso yu indirmeme gerek kalmadı hd deki win 7 pro yu kurtardım

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Ultimate sürüm, aslında tüm Windows 7 sürümlerini içinde barındırır, şu konudan Windows 7 Sp1 Ultimate sürümünü indirin, sources klasörüne aşağıdaki gibi not defterinde bir ei.cfg dosyası oluşturun.

Windows yükleme ekranında işletim sistemi sürümünüzü seçerek kuruluma geçebilirsiniz. (Bu konuyu anlatan pek çok konu var, yalnız ürün anahtarınız yoksa, güvenliğiniz için illegal yollarla sisteminizi aktifleştirmeye çalışmayınız.)

yCVU0M.png

byG36x.png

(Yukarıdaki görseller temsilidir, google'dan aratarak edinilmiştir.)

Ürün anahtarınız yoksa satın alabilirsiniz veya konuda arkadaşlarımızın belirttiği gibi Linux dağıtımlarına yönelebilirsiniz. ZorinOS önerebilirim mesela. Arayüzüne alıştınız mı, kullanımı da kolay gelecektir. Dağıtım hakkında bilgi ve incelelemer için bkz.

DipNot:
Konuda yer alan harici bağlantı linki kaldırıldı. Link paylaşılacaksa lütfen üreticinin sitesinden indirilebilir bağlaantılar paylaşınız ya da güvenilirliği işpatlanmış softpedia, MajorGeeks vb yazılım indirme sitelerini kullanınız.

Hepiniz yardımcı olmaya çalışmışsınız sağolun arkadaşlar iso yu indirmeme gerek kalmadı hd deki win 7 pro yu kurtardım
Aynı anda konuya mesaj bırakmışız, sorununuzun çözümlendiğine sevindim, iyi forumlar dileklerimle. ;)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
N11'de ürün anahtarları satılıyor. Oradan aldıktan sonra microfsoft'un sitesinden win7 iso aratıp indirebilirsiniz.

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369