Wii'ye Benzersiz Oyun

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Ardeth

Profesör
Katılım
24 Ara 2009
Mesajlar
1,236
Puanları
0
Nintendo Wii için Konami tarafından üretilen, "Walk it Out" isimli yapımın benzerini daha önce ne gördünüz, ne de duydunuz.

Nintendo Wii; Wi Fit Plus, Wii Sports, Wii Sports Resort gibi hareketli oyunlarıyla, kendisinden sıkça bahsettiren bir konsol. Rakipleri arasından grafikleri ile değil, eğlence faktörü ile sıyrılıyor.
*
Lakin "Walk it Out" isimli Konami yapımı, ne hareketli ne de eğlenceli görünüyor. Nintendo Remote, Nunchuk veya Balance Board ile kontrol edebileceğiniz oyunda, yapabileceğiniz üç şey var: Normal yürümek, yavaş yürümek ve tempolu yürümek. 30 dolarlık Walk it Out'da, onlarca değişik atmosfer olmasına karşın, başka bir şey yapmak mümkün olmuyor. Konami tarafından yaratılan ilginç ürün, Amazon.com'dan satın alınabiliyor.
:: Walk it Out hakkında ne düşünüyorsunuz?
Yazan: Ata Terun
SDN - http://shiftdelete.net
 

DogukanDogu

Profesör
Katılım
9 Mar 2009
Mesajlar
1,529
Puanları
38
Konum
Ankara
aynen saçmalıktan başka bir şey değil, gerçekten doğada yürüyüp temiz havayı içine çekmek varken ne diye bu adamlara para kazandırayım ki? Allah akıl fikir versin bunlara....
 

UndyingDarkness

Profesör
Katılım
9 Ocak 2010
Mesajlar
2,452
Puanları
0
Wii deyince eğlence eğlence diyorlar da oyunları asla Re 5, Bioshock, Geow ya da Uncharted gibi zevkli olamaz. Saydıklarım hem çok iyi grafikli hem de eğlenceli oyunlar..
 
Üst
stat counter