Bu konuyu okuyanlar

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
WifiSlax Nedir ?

Bir Linux tabanlı işletim sistemi olan wifislax ile çeşitli wifi kırma teknikleri üretebilirsiniz.
Çevrenizde çekim Kalitesi yüksek olan wifi ağ şifrelerını kolaylıkla ele gecırebılırsınız.

WifiSlax'ı Nasıl Çalıştırırım ?
Arkadaşlar Öncelikle Anlatım resimler Tamamen Bana aittir.

Çalıştırmak için Aşağıda Linkini vericeğim Dosyayı Download Edip Resmi sitesinden daha sonra Bir USB bellek 8gb Olursa rahat olur yada CD ye Boot Ederseniz Çalıştırabilirsiniz Boot Etme Vs. Konularıda Beni Takip ederek Yapabilirsiniz.

# Öncelikle ilk Konum olarak Wep Şifresi Kırmayı Göstericem Wep en Basit Ve En kolayıdır

ilk olarak iso Dosyamızı USB Belleğimize Boot Ettikten Sonra
Bilgisayar BİOS Ayarlarından Boot ile Başlatmayı aktif Edin
Açılınca Karşınıza Çıkacak olan Görüntü

Daha Sonra Aşağıda Resimde Vermiş olduğum Adımı Takip Edin

4.Kısım Çalıştırdığımızda Açılacak ve Lan Adaptörümüzü Tanıyorsa Eğer 1 e Basıp Bu şekilde Taramaya başlıyoruz kurbanımızı

# Taradık ve Ağlar Bulmaya Başlandı 30 saniye Kadar Bekleyin bu ekranda

Burada Bize en yakın Yani En iyi Çekeni Yakalıyoruz Ve sol tarafda Yazan numarasını giriyoruz biz 8 i seçiyoruz en yakın olanı

Ve Saldırı Başlatıyoruz Ardından Bekliyoruz. Wifislaxda En güzel noktalardan birisi ise Size Komut Girmeden Kendi Halletmesidir..

şimdi burada ise bize şifrenin kırıldığını ve Devam edip Bağlantı kuralım mı diye sorguluyor
burada unutmayınki arkadaşlar şifre kırıldıktan sonra txt olarak kaydediliyor. nerede diye sorarsanız
ana ekranda Wireless Keys ' e tıklayın ardından Goyscprit wep e girin ve orada ağ adına çift tıklayın karşınıza kırılan şifre Çıkacaktır. İyi Forumlar

Gelecek Yeni Konular

Wpa-Wpa2 Hack
Linset Yöntemi ve Fluxion Hack (Evil Twin Attack) Fake Host oluşturarak Hack
WifiSlax USB'ye Boot Etme

Takipte Kalın.. Teşekkür etmeyi de unutmayınız..

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Umarım ki bu işin yasal olmadığını ve Wi-Fi'sini kırdığınız kişinin kul hakkına girdiğinizi de biliyorsunuzdur.

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Can Kardeşim Biliyorsunuz ki Durumu Olmayanlarda Olabilir Ve Ayrıca Kesinlikle Bunu Kapatma Yolları Çok Kolaydır. bunun Güvenliğinide Anlatıcam Herşeyi Sırayla Görsel ve Videolarla.

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Bunun Güvenliğinide Anlatıcağımdan Emin olabilirsiniz. Çok iyi biliyorsunuz ki Birşeyin Açığını Bulmadan Kapatamazsınız

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bunun Güvenliğinide Anlatıcağımdan Emin olabilirsiniz. Çok iyi biliyorsunuz ki Birşeyin Açığını Bulmadan Kapatamazsınız
Felsefen güzelmiş.:D
Bana göre de hiç bir sistem güvenli değildir.:)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Kesinlikle Öyle Bunları Paylaşmadan Öğrenemeyiz :) Her Gün 1 Yeni bilgi Bize Zarar Vermez..
En büyük hazine bilgidir bence ama maddi hazineler her geçen gün istesen de istemesen de kıymete biniyor.:(

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
En büyük hazine bilgidir bence ama maddi hazineler her geçen gün istesen de istemesen de kıymete biniyor.:(

_FAUST_ Bunun herkes farkında herkes biliyor bazı insanlar inanmak istemiyor ama öyle ve bu durumda Bu tarz bilgiler Öğrenmek kimisini de Çok zor Durumlardan kurtarıyor Kısa bir süre de olsa

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
_FAUST_ Bunun herkes farkında herkes biliyor bazı insanlar inanmak istemiyor ama öyle ve bu durumda Bu tarz bilgiler Öğrenmek kimisini de Çok zor Durumlardan kurtarıyor Kısa bir süre de olsa
Hiç sorma çünkü kendi işini başkasına bırakmaktan daha iyidir,hayatımda bir kaç defa bu hatayı yaptım ama sonra geri döndüm çünkü kimseye kendi işini yaptırmayacaksın eğer mümkünse kendin yapacaksın.:)

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Merhaba Arkadaşlar Bu Seferki Anlatımım Resimli Değil Videoludur ve 15 -20 dakika Önce Çektim Upload Ettim Yeni Sizler için Umarım Sizin için Faydalı bir Paylaşım olur

Kanalımada Abone Olmayı Unutmayın

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Bu farklı bir konuydu bu Konu altında toplanmasını anlayamıyorum. Gerçekten..

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
O zaman senin de kullanmama gerek yok bu konuya girip bakmana bile gerek yok bence.

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Bu senin düşüncen kardeşim gelip burada tartışmak mi istiyorsun.. güvenlik önlemini al o zaman

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Otlanmayı hayat felsefesi haline getirmiş insanlara ne anlatsan boş.

Wifi bağlantınızı gizli tutun arkadaşlar. Beleşçilerin malınızı çalmasına fırsat vermeyin.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Otlanmayı hayat felsefesi haline getirmiş insanlara ne anlatsan boş.

Wifi bağlantınızı gizli tutun arkadaşlar. Beleşçilerin malınızı çalmasına fırsat vermeyin.
Gizli tutarsak bağlanmada sıkıntı yaşar mıyız?

mirinkirin

Doçent
Reaksiyon puanı
358
Gizli tutarsak bağlanmada sıkıntı yaşar mıyız?
Gizli tutmanıza illaki gerek yok. Güvenliği wpa2 yapın.
8-/.j992._e45u)2v gibi uzun ve karışık bir şifre koyun, gerçekten uzman olanlar dışında bu tür şifreler kırılmaz.
Örnekteki şifreyi zaten ben wifislax kullanmadan da çözerim, kat4daire9 nedir:D
Hiç güleceğim yoktu.

Arkadaştan wep ve wpa1 değil, wpa2 ve sağlam bir şifre kırma videosu da istiyoruz.

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Tabiki wpa2 de video çekerim senin için sorun yok

8-/.j992._e45u)2v gibi uzun ve karışık bir şifre koyun, gerçekten uzman olanlar dışında bu tür şifreler kırılmaz.
Hiç güleceğim yoktu.

Arkadaştan wep ve wpa1 değil, wpa2 ve sağlam bir şifre kırma videosu da istiyoruz.
--- Gönderi Güncellendi ---
Scorpion Kardeşim gönderme yapmayı da bırak. işine gelen yapar gelmeyen yapmaz . Benim burada zaten wpa2 şifresi paylaştığım filan yok. Konuda ben zaten belirtiyorum değil mi. Bu en kolay olandır diye basitdir diye burada gelip bana birşeyler öğretmeye kalkmayın

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Anlatacaksan wps acigi kullanilarak yapilan yontemi anlat ki insanlarin isine yarasin

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Hiç güleceğim yoktu.

Bunu takip etmek lazim hergun yeni bir acik cikiyor ve hergun yeni bir acik kapatiliyor suan en moda olan wpa2 acigi wps acigidir wps uzerinden karsi tarafin netini dojdurur ve ayni ssid ye sahip baska bir ag olusturur ve karsi taraf sifreyi girincede is biter(eger yanlis sifre girerse kabul etmez sistem

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
isyankar42 kardeşim biliyor bakın bu olayı wpa2 zaten kırılıyor ve benim konuda gösterdiğim pixiescript zaten wps pin moduda var icerisinde pin yoluyla kırıyor. Wpa2 için bu akşam çekerim video ve sayın scorpion kardeşim de görür..
--- Gönderi Güncellendi ---
şuanda iş yerinde olduğum için çekiniyorum. Yoksa hemen çekerim

de_la_vega_66

Asistan
Reaksiyon puanı
34
o zaman bi kalpazan gelsin, sahte para basmayı anlatsın. sonra da desin ki bakın sahte ile gerçeği arasındaki fark bu. ya da bi hırsız arabanın nasıl çalınacağını anlatsın sonra da böyle böyle önlem alırsanız arabanız çalınmaz. yaklaşımın çok yanlış. evet bilgi önemlidir, en önemli hazinedir vs vs. ama bu konuda anlatılan operasyonlar tamamen yasa dışıdır ve fiziksel hırsızlıktan hiç bir farkı yoktur.

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
o zaman bi kalpazan gelsin, sahte para basmayı anlatsın. sonra da desin ki bakın sahte ile gerçeği arasındaki fark bu. ya da bi hırsız arabanın nasıl çalınacağını anlatsın sonra da böyle böyle önlem alırsanız arabanız çalınmaz. yaklaşımın çok yanlış. evet bilgi önemlidir, en önemli hazinedir vs vs. ama bu konuda anlatılan operasyonlar tamamen yasa dışıdır ve fiziksel hırsızlıktan hiç bir farkı yoktur.
Tamam kardeşim haklısın söylediğin doğru tabiki. Bu legal bir paylaşım değil ki ben bunu zaten yasal bir yol diye belirtmedim kendini bilen insan zaten yapmaz biz sadece bunu biliyoruz insanlara yayiyoruz ki bunu bilip ona göre davransinlar internette bugün her şey mevcut .. güvenlik önemlerinizi alın ama bu açığı ve nasıl yapıldığını bilmeden nasıl kapatacaksin arkadaşım..

de_la_vega_66

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Konuyla alakalı olarak, WifiSlax diye bi uygulama ile wifi şifresi kırmayı bilmeden de güvenliğimizi sağlayabiliriz. WPA2 şifreleme ve karışık bi şifre vererek bu iş hallolur. yani söylediğin başka konular için doğru ama bu konu için değil :) yani başka konularda açığı kapatmak için önce açığın nasıl yapıldığını bilmek gerekebilir ama wifi şifresi kırmayı bilerek güvenli wifi yapamazsın. sen istediğin kadar benim wifi'm güvenli de, elin oğlu kurar kali linuxu. yarım saatte patlatır geçer.. wifi olayında en güzel güvenlik gizli SSID. istersen şifresi 123456 olsun. SSID gizli ise sorun yok demektir.

fuattoraman

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Konuyla alakalı olarak, WifiSlax diye bi uygulama ile wifi şifresi kırmayı bilmeden de güvenliğimizi sağlayabiliriz. WPA2 şifreleme ve karışık bi şifre vererek bu iş hallolur. yani söylediğin başka konular için doğru ama bu konu için değil :) yani başka konularda açığı kapatmak için önce açığın nasıl yapıldığını bilmek gerekebilir ama wifi şifresi kırmayı bilerek güvenli wifi yapamazsın. sen istediğin kadar benim wifi'm güvenli de, elin oğlu kurar kali linuxu. yarım saatte patlatır geçer.. wifi olayında en güzel güvenlik gizli SSID. istersen şifresi 123456 olsun. SSID gizli ise sorun yok demektir.
Kali linux ile aynı işlevi görüyor bu wifislax bir sistem linux tabanlı ayrıca dediğin gibi en güzeli gizli ssid olsun yeter ama işini bilen biri onuda kirabilir burada aciklamiyorum onu