Wifi

Bu konuyu okuyanlar

askarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
İphone 7 kullanıyorum. Gelen son güncellemeden mi kaynaklı bilmiyorum ama telefonumun wifi bağlantısı sürekli kesiliyor. Ancak ayarlardan wifi kısmına girip wifi adına tıklayıp tekrar bağlanabiliyorum. Güncellemeden mi kaynaklıdır yoksa bu bir problem mi konu hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Teşekkürler.

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
merhabalar; şuan iphone x cihazımda bir problem yok. wifi ağı unutup tekrar şifre girerek ağa bağlanır mısın. acaba düzelecek mi? sorun devam ediyorsa fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsin.

askarr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
merhabalar; şuan iphone x cihazımda bir problem yok. wifi ağı unutup tekrar şifre girerek ağa bağlanır mısın. acaba düzelecek mi? sorun devam ediyorsa fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsin.
Deneyeyim bir teşekkür ederim

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Benim iphone 7 de de bu sorun yok 11.3 güncel sürüm

erenbasol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güncelleme ile olduğunu sanmıyorum. bende güncel sürümü kullanıyorum böyle bi sıkıntı yaşamadım. internetinizle ilgili bir sıkıntı olabilir

kemalcanaktuna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Yurt gibi buyuk ve herkesin ortak kullandigi bir wifi ise sık sık baglatinizin kopmasi muhtemel. Modemde pek islevsel olmayinca bagli olan cihaz sayisida azalmis oluyor ister istemez atiyor bagli olanlari. Mesela ornek vermek gerekirse kapasitesi 10 kisidir fakat baglanmak isteyen 15 kisidir bu durumda kaldirmaz kendimden biliyorum ayni problemi yasiyorum cunku.

Reaksiyon puanı
143
Ayarlar - Genel - Sıfırla - Ağ ayarlarını sıfırla.

Bunu bir deneyin derim...