wifi sürekli kopuyor

Bu konuyu okuyanlar

sycllasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar telefonum xiomi note 8 evdeki internetim ttnet ve sürekli kopuyor evde başka telefonda olmuyor tek benim telefonda sürekli int gidip geliyor başka wifi de denedim aynı sorunu yaşamadım tek evde oluyor ve bende oluyor yardımcı olur musunuz kafayı yicem artık

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
arkadaşlar telefonum xiomi note 8 evdeki internetim ttnet ve sürekli kopuyor evde başka telefonda olmuyor tek benim telefonda sürekli int gidip geliyor başka wifi de denedim aynı sorunu yaşamadım tek evde oluyor ve bende oluyor yardımcı olur musunuz kafayı yicem artık
Servisi arayın veya internetçilere başvurun speedtest yapın ping,downland,upload değerleri kaç?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hala geçmezse Türknet altyapısına geçin

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Servisi arayın veya internetçilere başvurun speedtest yapın ping,downland,upload değerleri kaç?

Ev internetiyle alakası yok. Telefonda wifi sorunu vardı zaten. Garantisi varsa gönderin.

Bu arada Türknet TT altyapısını kullanıyor.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968

Bu ne saçma bir öneri, türknet alt yapısına geçin diyorsun. Türknet geneli tt alt yapısı zaten değişen bir şey yok. Telefonunda problem var adamın.

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Ev internetiyle alakası yok. Telefonda wifi sorunu vardı zaten. Garantisi varsa gönderin.

Bu arada Türknet TT altyapısını kullanıyor.
Ttnet altyapısını kullanıyorum yazmış

sycllasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
servisi aradık ayarlara falan baktılar ayarlarda sorun yok dediler speedtest değeri de ping 6 downland 22.74 upload da 5.71

telefonda daha önce böyle bişey yoktu ama son 1 hafta falan başladı böyle bişey

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075

sycllasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
garantiye mi gitmesi gerekiyo

sycllasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
bide şöyle oluyo telefonu yeniden başlatıyorum wifi ye bağlanıyorum bağlandım yerde ne kadar durursam durim kesilmiyo ama yeniden başlatıp bağlandımda hareket etdiğimde wifi kesilmeye başlıyo yine

_TB2HEN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Hocam evde wifi güçlendirici var mı? Aynı sorunu bende yaşıyorum wifi güçlendiricidem dolayı oluyor diye biliyorum

_TB2HEN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
O zaman telefonda sıkıntı olabilir hocam garantisi var ise garantiye göndermenizi tavsiye ederim

sycllasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
araştırıyorum bi olmazsa öyle yapıcam

O zaman telefonda sıkıntı olabilir hocam garantisi var ise garantiye göndermenizi tavsiye ederim
ama başka wifi de falan hiç bir sorun olmuyo sadece evdeki wifi de oluyo bu sorun

Son düzenleme:

_TB2HEN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Hocam çözüm olur mu bilmem ama telefonu resetlemeyi deneyebilirsiniz

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
bide şöyle oluyo telefonu yeniden başlatıyorum wifi ye bağlanıyorum bağlandım yerde ne kadar durursam durim kesilmiyo ama yeniden başlatıp bağlandımda hareket etdiğimde wifi kesilmeye başlıyo yine
Bence öyle olmaz. Hareket etmeyle falan.

_TB2HEN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Evet hocam ama kesin çözüm müdür bilmem

_TB2HEN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Hocam xiaomi forumlarında falan bi sorun belki telefon ile ilgili genel bir sorundur

sycllasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam xiaomi forumlarında falan bi sorun belki telefon ile ilgili genel bir sorundur
olabilir haklısın ama sadece evde yapıyo yani başka yerde yapmıyo amcamlarda wifi ye girdim bi 6 7 saat boyunca takıldım int de hiç sorun çıkmadı ama bizim int de en fazla 5 dk takıla biliyorum sonra kesiliyo hemen

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Redmi note 8lerin bazılarında wifilerinde kesilme var. Genel bir sorun yani.

_TB2HEN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Hocam güçlendirici olsaydı güçlendiriciden kaynaklı derdim çünkü benimde oyun ortasında falan çöküyor ama evde güçlendirici yok dediniz. Genel bir durum olabileceği için en kısa sürede garantiye gönderin

_TB2HEN_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Hocam bizim burdan yapabileceğimiz daha fazla bir yorum yok siz en kısa sürede garantiye gönderin bakalım ne diyecekler

glossofobhia

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
515
Telefon Ağ ayarlarını sıfırla,daha sonra modem arayüzüne girip 2.4ghz mi yoksa 5ghz bant yayını mı yapıyor ona bak,en kestirmesi modeme reseti at hiç bir ayarla oynama.

sycllasa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam bizim burdan yapabileceğimiz daha fazla bir yorum yok siz en kısa sürede garantiye gönderin bakalım ne diyecekler
her şey sağol hocam ama garantilik bişey yok yani bi tek evdeki wifide sorun yapıyo

Telefon Ağ ayarlarını sıfırla,daha sonra modem arayüzüne girip 2.4ghz mi yoksa 5ghz bant yayını mı yapıyor ona bak,en kestirmesi modeme reseti at hiç bir ayarla oynama.
ama tek bir telefonda yapıyo modemle alakalı olabilir mi