Wifi full çekiyor ama bağlanmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Sehri Turuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar vodafone net denen lanet internete gectim evde pc yok sadece telefondan baglaniyorm ta ki düne kadar, wifi full cekiyor su an ama internete girmiyor vodafone net de musteri hizmetleri denen bise yok sanirim saatlerce bekliosun baglanmiyor yardim edermisinz

donmezhasan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Eğer denemediysen; Telefonu kapa aç.
Kartı çıkar tak.

sdstc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sana vodafone den başka kimse yardım edemez.

lReLaxSl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hocam şuan 9.2 güncellemeden sonra wi-fi bağlantı problemi yaşıyor çoğu insan sendeki durumun aynısı bende oluyor 3g ile bağlanırken normal bir şekilde wi-fi yi açıp modeme bağlandıktan sonra full çekiyor ama hiç bir şeye girmiyor.

Sehri Turuncu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanirim ondan cunku esimler beraber guncelledikten hemen sonra oldu bu durum peki ne yapmamiz gerekiyor bilgin varmi

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Lanet olasi vodafone net musteri hizmetleride cevap vermioki telefona forumlara baktim herkes musteri hizmetlerinden sikayetci

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Denedim hocam onuda denedm maalesef olmadi

helpmert

Doçent
Reaksiyon puanı
31
Arkadaslar vodafone net denen lanet internete gectim evde pc yok sadece telefondan baglaniyorm ta ki düne kadar, wifi full cekiyor su an ama internete girmiyor vodafone net de musteri hizmetleri denen bise yok sanirim saatlerce bekliosun baglanmiyor yardim edermisinz

gecikmişim cevap vermekte ama. yinede olsun konuya giren olursa cevabı görmüş olsun :)

wifi bağlantın tamamdır. Bağlandı diyorsa modem ile telefon arasında bağlantı orunu yoktur.

ama internete çıkamıyorsan

modem ile internet arasında bir sorun vardır.

modem üzerindeki DSL veya ADSL veya link ışığı yanmıyorsa hat kablosunu kontrol et derim
ppoe veya internet ışığı yanmıyorsa modem ip alamıyordur kapa aç modemi eğer olmazsa servis sağlayıcını ara ip alamıyor modemim de

Ama hepsi yanıyor yinede çıkamıyorsan büyük ihtimalle DHCP'de sorun varıdr. Modemi kapat aç düzelmez ise fabrika ayarına dönder

Fabrika ayarına döndermek için reset deliğine iğne sokup 15 saniye basılı tutacaksın. Daha sonra 1 dakika bekleyeceksin modem kendini otomatik kuracak.

Wifi şifresi ve ismi değişecek. Modemin altında yazan ağ adı ve şifresini girerek bağlanabilir ve modem arayüzüne girerek yeni isim ve şifre atayabilrsin :)