Wi-Fi bağlantısı gerektirmeyen ücretsiz sesli navigasyon programı arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
uzun zamandır navigasyon cihazı araştırıyorum. 2-3 sene navking kullandım. arayıp da bulabildiğim bi yer olmadı sağolsun. Sonra aselsan aldım. İzmir içi A noktasından B noktasını rota planlamak istedim. Başlangıç istanbul beyazıt kaydedilmiş. ne yaptımsa beceremedim. geri iade ettim. Sonra birinde gördüm cep telefonunda navigasyon var. ona sordum. internet bağlantısı lazımmış. şimdi siz gerek yok diyorsunuz. bu doğrumudur. eğer doğruysa nasıl bir telefon almalıyım. sizden yardım istesem.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben igo primo kullanıyorum. bir kere telefona kuruyorsun sonrasında internet olmadan kullanabiliyorsun. Sesli yön tarifi, trafik ışıklarına gelmeden uyarma hatta daha önce radar görülmüş yerlerde uyarma özellikleri var. Sadece telefonda GPS'ini açman yeterli

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şölr trafik güncellemeli sesli navigas yon progarmı yokmu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba bende navfree yuklu ve cok memnunum bedava butun ulkereleri indiriyorsun hem turkce konusuyor sana navfree yi tavsiye ederim
:thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Navigasyonlar aslında wi-fi istemez gps ister .Ancak bazı sözde navigasyonlar (Yandex gibi) güncel haritalarını yeniden yüklemek için internet bağlantısı istiyor.Şu anda bende sygic-igo-navitel yüklü en iyi sonucu igo dan alıyorum.Çünkü başar soft tarafından haritalandırılmakta başarsoftta harita bilgisini google haritalarından almakta

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dünyanın en güzel navigasyon programı tek kelimeyle igooooooooooooo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
navitec işini görür yükle gülr güle kulan intrernet yok wifi yok

Son mesajlar