Whatsapp'ta para transferi dönemi başlıyor

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp'ta para transfer dönemi başlıyor.

upload_2017-4-4_12-31-21.png

SMS servislerini tahtından eden ve son dönemde entegre ettiği özellikler ile adını sıkça duyuran WhatsApp, çok konuşulacak bir özellik için düğmeye bastı.

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, önümüzdeki süreçte kullanıcıların birbirlerine para transferi yapmalarına imkan sağlayan özelliğini kullanıma sunabilir.

WHATSAPP'DAN PARA GÖNDERMEK MÜMKÜN

Şirket yakın kaynaklara dayandırılan iddialara göre, WhatsApp ile yakında para transferi mümkün olacak.

Facebook'un bünyesinde bulunan WhatsApp'ın bu özelliği ile kullanıcıların bu platform üzerinden arkadaşlarına para transferi yapmalarına olanak sağlanacağı belirtiliyor.

FACEBOOK BENZERİ OLACAK

Facebook halihazırda Messenger üzerinden para transferi hizmetini ABD’de kullanımda ve bun sistemin bir benzerinin WhatsApp'ta da kullanıma sunulması bekleniyor.

Mashable'da yer alan iddiaya göre, WhatsApp bu özelliği ilk olarak Hindistan'da kullanıma sunmaya hazırlanıyor.

WhatsApp yetkililerinin bu iddiayı yalanlamadığının altını çizen haber özelliğin kullanıma gireceği tarihin bilinmediğini belirtiyor.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Konu: " Whatsapp'ta para transferi dönemi başladı"
Başlık: " Whatsapp'ta para transfer dönemi başlıyor."
İçerik: " ... kullanıma sunabilir."

sonerooz

Doçent
Reaksiyon puanı
216
Bizde bunu kullanacak insan sayısı çok az sanıyorum. Hindistan ve ABD'de kitle çabuk alışırda, bizde gelse de tutmaz.

Reaksiyon puanı
16,118
paypal nakitle hattıma tl yükleyince 100 dakika kazanıyordum kapanıca uçtu o...

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Telegram'a da aynı özellik geliyor. Hatta alışveriş bile yapılacak. Gelecek güncelleme içinde Nakliye seçenekleri, teslimat adresi, para ödeme, fatura ödeme, para transfer etme, kredi kartı bilgileri gibi veriler mevcut. Telegram şu an bunun üzerinde çalışıyor. Güncellemeyi ne zaman vereceği belli değil.

Bu whatsapp haberinin kaynağı belli mi bilmem ama ben direkt Telegram'ın kendi kaynaklarından aldım, hem de bunu yaklaşık 1 ay önce öğrendim..

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Geleceğin konu başlıkları : Whatsapp'ım çalındı! nasıl geri alırım.

Bilgili99

Profesör
Reaksiyon puanı
252
Demek ki WhatsApp'ı kullanmayı bırakıp Telegram ve Bip kullanma zamanı geldi artık.