WhatsApp'ta klavye çıkmıyor mesaj yazamıyorum

Bu konuyu okuyanlar

Carides

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Xiaomi redmi note8 pro telimde WhatsApp uygulamasında klavye çıkmamaya başladı. İphone'dan WhatsApp sohbetlerini aktarmak için wazzap migrator uygulamasını kullandım. Sonra kendisi bir WhatsApp yükletti. İki gün sonra klavye kayboldu. Şuan sohbeti yedekleyemiyorum, bu sebeple WhatsApp'ı silip yenisini yükleyemiyorum. Drive hesabına ulaşılamıyor diyor. Tam kitlenip kaldım. Yardım rica ediyorum.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Whatsapp dosyları zarar görmüş olabilir şuanki en iyi yöntem silip geri yüklemek..

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Xiaomi redmi note8 pro telimde WhatsApp uygulamasında klavye çıkmamaya başladı. İphone'dan WhatsApp sohbetlerini aktarmak için wazzap migrator uygulamasını kullandım. Sonra kendisi bir WhatsApp yükletti. İki gün sonra klavye kayboldu. Şuan sohbeti yedekleyemiyorum, bu sebeple WhatsApp'ı silip yenisini yükleyemiyorum. Drive hesabına ulaşılamıyor diyor. Tam kitlenip kaldım. Yardım rica ediyorum.
verileri silin olmadı sıfırlayın.

Carides

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana sohbetleri kaybetmeyecek bir yöntem lazım. Bu yollarla kaybolur mu sohbetler

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
ayarlar +dil ve giriş içinde klavye için seçili olanlardan Gboard yada varsa swift klavye seç yada varsayılana geç (=

Carides

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten gboard seçili. Klavye her yerde çıkıyor sadece WhatsApp'ta çıkmıyor.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
swift klavye veya başka bir klavye yüklemeyi denedin mi?
birde silme yapmadan normal whatsapp indir kur değişiklik olacak mı? bir bak

Carides

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi swifti yükledim denedim değişmedi. WhatsApp yenisi yüklenmiyor diğerini gördüğü için.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
whatsapp wb messengerı dene diyebilirim en fazla yada yalnışlıkla klvyeyi gizleyen bir kısayol yaptın emin olamadım şimdi ,mesaj yazma yerine basılı tuttuğunda bir değişiklik olmuyor mu ?
google drive şifren yada giriş adın hatalı olabilir

Carides

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediğim gibi sadece WhatsApp'ta klavye çıkmıyor. Bu durumu özelleştiriyor. Yani Bi kısayol yapıp gizlesem hiçbiryerde klavye çıkmaz. Ayrıca drive'da da hata yok başka hesapla da denedim aynı hatayı veriyor. Yani anlayacağın benden kaynaklanan bişey yok bir anda uygulama kendi sıkıntı çıkarttı. 2.18.248 versiyonunu yükletti wazzapmigrator programı. Kendi sitesindeki linkten yükledim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce böyle birşey yaşanmamış anlaşılan yada buralara yansımamış. Çok aradım hala da arıyorum nette ama benzer bir probleme tek bir yerde rastladım ona da cevap verilmemiş. WhatsApp'a da yazdım haber bekliyorum ordanda

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Android dosyaların içinde yedeklediğin whatsapp klasörü herhangi bir klasöre taşı,tabi yedekledikten sonra, sonra whatsapp sil, o taşıdığın klasörü aynı yere geri taşı, play store gir normal whatsapp indir kur, programın yedeği görmesi lazım.

enteresan_1905

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Android dosyaların içinde yedeklediğin whatsapp klasörü herhangi bir klasöre taşı,tabi yedekledikten sonra, sonra whatsapp sil, o taşıdığın klasörü aynı yere geri taşı, play store gir normal whatsapp indir kur, programın yedeği görmesi lazım.

Bu yöntem denendi mi? Aynı sorun bende de mevcut. Sorunu çözen var mı?

avciankara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bendede var şu an bir çözüm bulmuş muydun

boraK

Asistan
Reaksiyon puanı
124
Konuşmaların silinmesini istemiyorsan konuşmalarını yedekle sonrasında wp yi sil.

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
GBoard yükle
Mesaj otomatik birleştirildi:

En iyi deneyim için lütfen sürümüne geçin gb whatsapp.
Ne alaka.