WhatsApp'ta klavye çıkmıyor mesaj yazamıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Carides

Üyecik
Xiaomi redmi note8 pro telimde WhatsApp uygulamasında klavye çıkmamaya başladı. İphone'dan WhatsApp sohbetlerini aktarmak için wazzap migrator uygulamasını kullandım. Sonra kendisi bir WhatsApp yükletti. İki gün sonra klavye kayboldu. Şuan sohbeti yedekleyemiyorum, bu sebeple WhatsApp'ı silip yenisini yükleyemiyorum. Drive hesabına ulaşılamıyor diyor. Tam kitlenip kaldım. Yardım rica ediyorum.

Logithx

Profesör
Whatsapp dosyları zarar görmüş olabilir şuanki en iyi yöntem silip geri yüklemek..

ahm@

Doçent
Xiaomi redmi note8 pro telimde WhatsApp uygulamasında klavye çıkmamaya başladı. İphone'dan WhatsApp sohbetlerini aktarmak için wazzap migrator uygulamasını kullandım. Sonra kendisi bir WhatsApp yükletti. İki gün sonra klavye kayboldu. Şuan sohbeti yedekleyemiyorum, bu sebeple WhatsApp'ı silip yenisini yükleyemiyorum. Drive hesabına ulaşılamıyor diyor. Tam kitlenip kaldım. Yardım rica ediyorum.
verileri silin olmadı sıfırlayın.

Carides

Üyecik
Bana sohbetleri kaybetmeyecek bir yöntem lazım. Bu yollarla kaybolur mu sohbetler

Carides

Üyecik
Zaten gboard seçili. Klavye her yerde çıkıyor sadece WhatsApp'ta çıkmıyor.

Carides

Üyecik
Şimdi swifti yükledim denedim değişmedi. WhatsApp yenisi yüklenmiyor diğerini gördüğü için.

AmbaSSadoR

Profesör
Umut iyi bir şeydir ve iyi bir şey asla ölmez...
whatsapp wb messengerı dene diyebilirim en fazla yada yalnışlıkla klvyeyi gizleyen bir kısayol yaptın emin olamadım şimdi ,mesaj yazma yerine basılı tuttuğunda bir değişiklik olmuyor mu ?
google drive şifren yada giriş adın hatalı olabilir

Carides

Üyecik
Dediğim gibi sadece WhatsApp'ta klavye çıkmıyor. Bu durumu özelleştiriyor. Yani Bi kısayol yapıp gizlesem hiçbiryerde klavye çıkmaz. Ayrıca drive'da da hata yok başka hesapla da denedim aynı hatayı veriyor. Yani anlayacağın benden kaynaklanan bişey yok bir anda uygulama kendi sıkıntı çıkarttı. 2.18.248 versiyonunu yükletti wazzapmigrator programı. Kendi sitesindeki linkten yükledim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce böyle birşey yaşanmamış anlaşılan yada buralara yansımamış. Çok aradım hala da arıyorum nette ama benzer bir probleme tek bir yerde rastladım ona da cevap verilmemiş. WhatsApp'a da yazdım haber bekliyorum ordanda

turancen

Profesör
Android dosyaların içinde yedeklediğin whatsapp klasörü herhangi bir klasöre taşı,tabi yedekledikten sonra, sonra whatsapp sil, o taşıdığın klasörü aynı yere geri taşı, play store gir normal whatsapp indir kur, programın yedeği görmesi lazım.

stat counter