WhatsApp'ın Hakimi Olun

Bu konuyu okuyanlar

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,662
Evet arkadaşlar belki bileniniz vardır veya kimse bilmiyordur. Keşfettiğim uygulama: GB WhatsApp

Peki nedir bu uygulama;
WhatsApp ın aynısı; fakat değişik yeni özellikler getirilmiş başka bir uygulamadır. Size tavsiyem, okumadan geçmeyin :)
Özellikleri şöyle özetleyebilirim:

Birisi size mesaj gönderdiğinde "iletildi" anlamina gelen çift tiki tek tik yapıp ikinci tikin görünmemesini sağlayabilirsiniz..

Mavi tiki kaldırabiliyorsunuz, mesajı görmenize rağmen görmediniz sanıyor fakat karşı tarafın mavi tiklerini siz görmeye devam ediyorsunuz..

7 gün 24 saat aralıksız çevrimiçi gözükebiliyorsunuz ayar sayesinde :smile:

Yine aynı şekilde online olmanıza ve birileriyle sohbet etmenize rağmen kişilerinize çevrimdışı yani ayarı açtığınız dakikada son görülmede gözükebiliyorsunuz !..

Yine fotoğraf video gönderirken WhatsApp kaliteyi düşürüyor veri tasarrufu için. Onu iptal edip maksimum kalitede fotoğraf ve video gönderebiliyorsunuz, bununla birlikte maksimum 16mb video gönderme olayını sınırsız yapabilirsiniz..

WhatsApp hesabında birisiyle konuşmanıza şifre ekleyebiliyorsunuz. WhatsApp uygulaması içinde bir mesaja tıklandığında o mesajı açmak için sizin belirlediğiniz şifre isteyecek..

Mesaj zamanlayabiliyorsunuz; o gün o saatte belirlediğiniz mesajı belirlediğiniz kişiye otomatik gönderiyor ki bu da en sevdiğim özelliklerden biri :)

Bizzat uygulamayı kullanıyorum ve hiçbir sorun yoktur tavsiye ederim :cool:

Play Store'da mevcut değildir Uygulamayı şu siteden apk olarak indirebilirsiniz:

Yine merak edenlere test videosu atayım:

Link: - Farklı teknoloji sitelerine ait linkler olduğundan dolayı kaldırılmıştır -

Son düzenleyen moderatör:

emreli01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Güncelleme konusunda güncel WhatsApptan ne kadar geride geliyor kardeşim ben abo2samad sitesindeki WhatsApp plus kullandım yabancı dil diye geri sildim o sitedeki WhatsApp plus Google driver dan yedekleri alamıyor GM WhatsAppta durum nedir ?

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Whatsapp plusun çakması, ayrıca ben de kullanıyordum. Birkaç yabancı forumda güvenilir değil diye şeyler duydum artık kullanmıyorum

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,662
Güncelleme konusunda güncel WhatsApptan ne kadar geride geliyor kardeşim ben abo2samad sitesindeki WhatsApp plus kullandım yabancı dil diye geri sildim o sitedeki WhatsApp plus Google driver dan yedekleri alamıyor GM WhatsAppta durum nedir ?

Yedekleri aynı şekilde Google drive'a almıyor sadece sisteme yedekliyor. Ben format atacağımda WhatsApp klasörünü SD karta atıp formattan sonra geri kopyalıyorum bir sakıncasını görmedim

Dili Türkçe fakat özelliklerle ilgi kısım anlaşılır bir İngilizce dilinde

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Bilgilerimizi koruyor mu? En önemlisi o

lordare

SDN Forum Fosili
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,662
Kriptolu mesaj anlamına gelen güvenlik kodu çıkıyor diğer kişilerle. Bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum

emreli01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sanırım en iyi plus abo2samad sitesindeki ama oda İngilizce Türkçeleştiren olsa en güzeli o bence

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
Bu kadar uğraştıktan sonra whatsapp'ı yönetsem ne olur ben whatsapp'ın yönetiminde oluyorum öyle :D

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Gb whatsapp iyi hoşda çok hatalı 3 gün sonra mesajlarınız iletilmemeye baişlarsa hiç şaşırmayın