Whatsapp yedek sorunu

Bu konuyu okuyanlar

jekoanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle konuyu yanlış başlığa açtıysam özür dilerim, bu konuda bir destek başlığı bulamadım . Samsung note 3 , android 5.0 sürümünde mobil cihaz kullanıyorum. Google drive üzerinde 1.2 gblık bir whatsapp yedeklemem bulunmakta . 4 gün önce , whatsapı silip tekrar yükledim yedeklemenin olup olmadığını öğrenmek için ,ve telefonum yedeklemeyi aldı bütün mesajlarım yüklendi. Dün telefon numaramı değiştirdim , whatsapı silip tekrar yüklediğimde drive üzerinde 1.2gblık yedeğimi bulduğunu gösteriyor , ancak geri yükle dediğimde , sohbetleriniz bu yedekten geri yüklenemiyor hatası alıyorum . yedek duruyor , eminim , ancak numaram değiştikten sonra bu sorun oluştu , bilgisi olan bir arkadaş var ise yardımcı olabilir mi

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,362
Öncelikle konuyu yanlış başlığa açtıysam özür dilerim, bu konuda bir destek başlığı bulamadım . Samsung note 3 , android 5.0 sürümünde mobil cihaz kullanıyorum. Google drive üzerinde 1.2 gblık bir whatsapp yedeklemem bulunmakta . 4 gün önce , whatsapı silip tekrar yükledim yedeklemenin olup olmadığını öğrenmek için ,ve telefonum yedeklemeyi aldı bütün mesajlarım yüklendi. Dün telefon numaramı değiştirdim , whatsapı silip tekrar yüklediğimde drive üzerinde 1.2gblık yedeğimi bulduğunu gösteriyor , ancak geri yükle dediğimde , sohbetleriniz bu yedekten geri yüklenemiyor hatası alıyorum . yedek duruyor , eminim , ancak numaram değiştikten sonra bu sorun oluştu , bilgisi olan bir arkadaş var ise yardımcı olabilir mi
Aktarma yapacaktın yapmamışsın hata verecek tabi

jekoanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon numaramı değiştirirken , whatsapp üzerinden numara değiştir üzerinden değiştirdim , yaşadığım problemin çözümü var mıdır ?

Reaksiyon puanı
16,118
eski numara ile aç...
yedeklemeyi iptal ettim gereksiz.

originalldesi

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Aslında böyle bir sorun vermemesi gerekiyor whatsapp verilerini silip tekrar kurulum yapıp deneyebilir misiniz? Yada internet üzerinden whatsapp plus'ı kurarak farklı bir whatsapp ile deneyebilirsiniz başıma hiç gelmediği için aklıma bu iki çözüm yolu geliyor.. :)

Reaksiyon puanı
16,118
whatsapp plus ne? potansiyel dolandırıcı işi whatsapp.com dışında kilere güvenilmez.

jekoanda

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çok kez deneme yaptığım için 8 saat sonra onay kodu alıp kurabileceğim whatsappı . yetkililer geri dönüş yapmadı, "sohbetleriniz bu yedekten yüklenemiyor" sorununu aradığımda hiçbir sonuç bulamadım internette, ne yapacağım ben ya

Walter bishop123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
çok kez deneme yaptığım için 8 saat sonra onay kodu alıp kurabileceğim whatsappı . yetkililer geri dönüş yapmadı, "sohbetleriniz bu yedekten yüklenemiyor" sorununu aradığımda hiçbir sonuç bulamadım internette, ne yapacağım ben ya
bende de birebir aynı sorun var. bir türlü çözemiyorum. sürekli kendini iptal ediyor. siz çözebildiniz mi?