Whatsapp' tan gelen fotoğraf silinince telefondan da siliniyor

Bu konuyu okuyanlar

phonorr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Whatsapp' tan gelen fotoğraf silinince telefondan da siliniyor. Bunu nasıl engelleyebilirim? Gelen video veya feotoğrafın telefonumdan silinmemesini istiyorum telefon Huawei Mate 10 Pro.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,039
Sağda seçenekleri açıp sohbeti temizleyin. Açılan kutuda medya telefondan silinsin mi diye sorar. Onu işaretlemeden devam değin o sohbetteki her şay silinir. Fotolar telefonda kalır

phonorr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağda seçenekleri açıp sohbeti temizleyin. Açılan kutuda medya telefondan silinsin mi diye sorar. Onu işaretlemeden devam değin o sohbetteki her şay silinir. Fotolar telefonda kalır
Demek istediğim karşı taraf fotoğrafı silince benim galerimden de siliniyor. Yani birisi bana attığı fotoğrafı veya videoyu kendi telefonunda Whatsapp üzerinden sildiğinde benim telefonumdan da siliniyor. Bunu engellemek istiyorum.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,039
Herkesten sil yaparsa silinir. Silinmesi normal. Gitmesini istemediğiniz fotoğrafı ss alınız.

phonorr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazı kişilerde gitmiyor onlarda Android kullanıyor. Galeride kayıtlı olarak kalıyor.

Kolomogrov.smirnov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı şey bende de oluyor. Watsaptan silinen medya dosya yöneticisinden de siliniyor. Sebebi nedir?

Son mesajlar