Whatsapp Silinen Eski Mesajları Geri Getirme ACİL !!

Bu konuyu okuyanlar

akdoganberkay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar whatsappta önemli bi kişiyle mesajlarım vardı yanlışlıkla whatsabım silindi fakat o konuşmayı e postama göndermiştim txt dosyası halinde bilgisayardan not defterinde açılıyor ama çok karışık karma karışık yani whatsabı geri yükledim yedekleri yükle diye bi şeçenek çıktı karşıma yükle dedim 0 yüklendi dedi hiç konuşma geri yüklenmedi o e postama gönderdiğim konuşmayı tekrar telefona almanın yolu varmı ? Yada tüm konuşmaları geri getirme yolu ? Allah rızası için birisi yardım etsin..

beko1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim hemen whatsappi yeniden indir sana eskiye donuk bulut bulundugunu söyleyecek kabul et eski mesajlarin hemen gelir sıkıntı yapma hallolur

akdoganberkay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam driveden yükle diyor e postamı şeçiyorum izin ver diyorum dönüyor aynı yere geliyor yine e postamı şeçip izin ver diyorum aynı yere gelip duruyor diğer konuşmalar neysede o e postama gönderdiğim mesajı almam lazım bilgisayardan açsam bi anlamı yok o txt dosyasını telefona atsam whatsappta flan açılırmı ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Kardeşim hemen whatsappi yeniden indir sana eskiye donuk bulut bulundugunu söyleyecek kabul et eski mesajlarin hemen gelir sıkıntı yapma hallolur

hocam şimdi sildim geri yükledim geri yükle çıktı ona tıkladım 0 geri yüklendi dedi yani mesajların hiçbiri gelmedi