WhatsApp Plus Ne kadar Güvenli?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

burcuburcu1

Üyecik
Merhaba arkadaşlar WhatsApp Plus Ne kadar Güvenli? Kullanmak istiyorum ama sizce nasıl? Mesajlarım fotoğraflarım güvende kalır mı?

astegon

Profesör
Merhaba arkadaşlar WhatsApp Plus Ne kadar Güvenli? Kullanmak istiyorum ama sizce nasıl? Mesajlarım fotoğraflarım güvende kalır mı?
Şahsen official bir uygulama varken yandan çarklısını kullanmam.

Kurun normal uygulamayı takılın işte.

Edit: Whatsapp Plus'ın kendi sunucusu varmış. Mesajlarınız, fotoğraflarınız bu sunucudan whatsapp'ın sunucusuna iletiliyormuş. E gerisini siz düşünün.

burcuburcu1

Üyecik
Şahsen official bir uygulama varken yandan çarklısını kullanmam.

Kurun normal uygulamayı takılın işte.

Edit: Whatsapp Plus'ın kendi sunucusu varmış. Mesajlarınız, fotoğraflarınız bu sunucudan whatsapp'ın sunucusuna iletiliyormuş. E gerisini siz düşünün.
Haklısınız efendim bende vazgeçtim zaten hiç gerek yok. Bir kaç çekici özellik için gizliliği tehlikeye atmaya gerek yok zaten şu an da bile ne kadar güvendeyiz ona da emin değilim :)

astegon

Profesör
Haklısınız efendim bende vazgeçtim zaten hiç gerek yok. Bir kaç çekici özellik için gizliliği tehlikeye atmaya gerek yok zaten şu an da bile ne kadar güvendeyiz ona da emin değilim :)
Doğru yapmışsınız. Whatsapp biliyorsunuz Mark Zuckerberg ağa tarafından satın alındı. Instagram da onun. 3'lü bir platform oldu şimdi Facebook Inc.

Sevmiyoruum whatsapp'ı. Hele de şu gruba alma olayını. Cort diye alıyorlar gruba. Getiremediler bi izin isteme olayını.

Forza telegram diyorum.

stat counter