Whatsapp donma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar iphone 6S ile whatsapp a giriyorum beyaz ekranda donup kalıyor.Ana ekran tuşu tepki vermiyor.Bildirim çubuğundan başka uygulamaya geçiş yapmaya çalışıyorum tepki vermiyor.Kilit tuşuna basıyorum kitleniyor ekranı açıyorum bu sefer duvar kağıdını büyük bir şekilde donmuş halde gösteriyor.Reset atmadan kendine gelmiyor cihaz.2 dir yapıyor bunu .Aynı sorunu yaşayan var mıdır veya sizce sıkıntısı nedir görüşlerinizi bekliyorum.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar iphone 6S ile whatsapp a giriyorum beyaz ekranda donup kalıyor.Ana ekran tuşu tepki vermiyor.Bildirim çubuğundan başka uygulamaya geçiş yapmaya çalışıyorum tepki vermiyor.Kilit tuşuna basıyorum kitleniyor ekranı açıyorum bu sefer duvar kağıdını büyük bir şekilde donmuş halde gösteriyor.Reset atmadan kendine gelmiyor cihaz.2 dir yapıyor bunu .Aynı sorunu yaşayan var mıdır veya sizce sıkıntısı nedir görüşlerinizi bekliyorum.
Telefonun yazılım güncellemelerini kontrol et , sonra uygulamanın güncellemesini de kontrol et düzelmesi lazım.

Serkan Atakan

Shiftdelete Forum Yöneticisi
Admin
Reaksiyon puanı
169
Uygulamayı kaldırıp geri kurmayı deneyin iPhone normalde böyle sorunlar vermez

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
İstersen garanti ile görüş

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Tazminat davası açması lazım aslında

Serkan Atakan

Shiftdelete Forum Yöneticisi
Admin
Reaksiyon puanı
169
Apple bu tarz durumlarda sıfır cihaz gönderebiliyor çok var örneği aslında.

gunayc

Asistan
Reaksiyon puanı
91
iTunes uzerinden geri yükle secenegi ile temiz kurulum yapın ama cihazinizi tekrar kurarken eski yedekleri (iCloud vb.)yuklemeyin. Hala sorun devam ederse servise vermek dogru olur diye dusunuyorum.

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar Apple danışmanı ile görüştüm uygulamayı silip yüklememi tekrar aynı sıkıntı olursa itunesten kurulum yapmamı söylediler.Bu arada donanımsal sıkıntı haricinde Apple değişim yapmıyor arkadaşlar zaten cihazın donanımındada sıkıntı yok.O yüzden servislik bir durum yok yani değişim filan vermezler.
--- Gönderi Güncellendi ---
Tazminat davası açması lazım aslında
Yok abartmayalım.:)

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Arkadaşlar Apple danışmanı ile görüştüm uygulamayı silip yüklememi tekrar aynı sıkıntı olursa itunesten kurulum yapmamı söylediler.Bu arada donanımsal sıkıntı haricinde Apple değişim yapmıyor arkadaşlar zaten cihazın donanımındada sıkıntı yok.O yüzden servislik bir durum yok yani değişim filan vermezler.

Az bile yaa. Telefon whatsappta donuyor

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Az bile yaa. Telefon whatsappta donuyor
Durum Apple ın yazılımı ile alakalı değil uygulamanın yazılımı ile alakalı olduğu için telefon ile alakası yok.Apple fanı değilim fakat uygulama hatası yüzünden koca firmayı gömmek bence yanlış.Android telefonda kullandım onda gördüğüm hatalar İos a göre çok.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Dostum sakin ol trol yapıyorum :D :D

Eppil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mantikli

AtknKOCA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Arada başıma geliyor Allahtan orta tuşum çalışmaya devam ediyor kapatıp açtığımda tekrar beyaz ekran reset atmadan düzelmiyor yazılımdan kaynaklandığını düşünüyorum [emoji848]

Batu97han

Doçent
Reaksiyon puanı
145
Arada başıma geliyor Allahtan orta tuşum çalışmaya devam ediyor kapatıp açtığımda tekrar beyaz ekran reset atmadan düzelmiyor yazılımdan kaynaklandığını düşünüyorum [emoji848]
Hele şükür benim gibi bir sorunu olan varmış :)

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
Bende facebook yükleyemiyorum telefona indirmeye basıyorum uygulama iniyor tam bittiğinde telefon otomatik olarak kapanıyor ve açılışı 10 dakika sürüyor resmen

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Bende facebook yükleyemiyorum telefona indirmeye basıyorum uygulama iniyor tam bittiğinde telefon otomatik olarak kapanıyor ve açılışı 10 dakika sürüyor resmen
Başka bir uygulama dene aynı sorun devam ederse varsa süresi garantiye gönder yoksa da mahalle köşelerindeki telefonculara değil de işini severek ve özenle yapan büyük firmalara gönder

Edit: Tabi tamirciden önce format atıp denemeyi unutma ilk masrafsız çözümlere başvur

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
6s 10.0.2
Başka bir uygulama dene aynı sorun devam ederse varsa süresi garantiye gönder yoksa da mahalle köşelerindeki telefonculara değil de işini severek ve özenle yapan büyük firmalara gönder

Edit: Tabi tamirciden önce format atıp denemeyi unutma ilk masrafsız çözümlere başvur
Yok diğer uygulamalarda sorun yok zaten servise göndericem bunuda belirtirim gönderirken sağolun