webmaster öğrenmek için ilk eğitimimi aldım lakin sıradaki almam gereken eğitimi bilmiyorum :(

Bu konuyu okuyanlar

mumtazkuleli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10

eğitimini satın aldım ve izledim bitirdim şimdi hangi aşamaları öğrenmem gerekicek
Hangi eğitim videolarını satın almam gerekir lütfen link atarak yardımcı olur musunuz ?

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380

mumtazkuleli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Daha sonra bu kursu öneririm:
Bunu da öğrendikten sonra php dilinden devam edebilirsiniz.
php de hangi videoyu izlemem gerekicek rica etsem link gönderebilir misiniz

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
Şu anda bu eğitim setinde mysql ile veritabanı işlemleri öğretiliyor.Siz bunu öğrenince ileride pdo ile veritabanı işlemlerini yapmayı öğrenin.
Pdo mysql'e göre daha güvenli.

mumtazkuleli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Şu anda bu eğitim setinde mysql ile veritabanı işlemleri öğretiliyor.Siz bunu öğrenince ileride pdo ile veritabanı işlemlerini yapmayı öğrenin.
Pdo mysql'e göre daha güvenli.
bilgi için teşekkür ederim söylediğinizi dikkate alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu videoda mysql ve pdo yu a dan z ye en ince detayıyla anlattığını önizleme videosunu şu an izleyerek araştırdım tavsiye eder misiniz diye sizlere danışmak istedim .
paylaştığınız php videosunu şiddet ile tavsiye ediyor iseniz şu an onu satın alacağım
bu kadar aceleci davranma sebebim indirim olduğundan toplu satın alacağım videoları

bu videoda mysql ve pdo yu a dan z ye en ince detayıyla anlattığını önizleme videosunu şu an izleyerek araştırdım tavsiye eder misiniz diye sizlere danışmak istedim .
paylaştığınız php videosunu şiddet ile tavsiye ediyor iseniz şu an onu satın alacağım
bu kadar aceleci davranma sebebim indirim olduğundan toplu satın alacağım videoları

Son düzenleme:

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
bilgi için teşekkür ederim söylediğinizi dikkate alacağım

Bu baya detaylı bir içerik bunu da alabilirsiniz.Benim Tayfun erbilen'i önermemin sebebi php bilgimin bir çoğunu Tayfun erbilen'nin YouTube kanalından öğrenmemdi.

mumtazkuleli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
anladım çok teşekkür ederim ilginiz için

php den sonra öğrenmem gereken sizce javascript mi onuda satın alacağım yani şöyle söylim
html css3 php javascript olarak mı devam etmeliyim
Bu baya detaylı bir içerik bunu da alabilirsiniz.Benim Tayfun erbilen'i önermemin sebebi php bilgimin bir çoğunu Tayfun erbilen'nin YouTube kanalından öğrenmemdi.

Son düzenleme:

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
anladım çok teşekkür ederim ilginiz için

php den sonra öğrenmem gereken sizce javascript mi onuda satın alacağım yani şöyle söylim
html css3 php javascript olarak mı devam etmeliyim
Evet JavaScript hatta önce de öğrenebilirsiniz. JavaScript ve paketleriyle birlikte mobil uygulama bile geliştirebilirsiniz.