WebCam Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Erdsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Asus M51V Series bir dizüstü bilgisayarım var.Bilgisayarımda webcam var ancak kullanamıyorum.Msn üzerinden ses ve görüntü kurulumuna gelip kamerayı seçiyorum ancak simsiyah bi kare kamera açılmıyor.Acaba kamera mı bozuk dedim ancak ASUS Camera ScreenSaver programında kamerada kendimi görebiliyorum.Sorun neden kaynaklanıyor acaba.Yardımcı olabilir misiniz dostlar.Herkese şimdiden çok teşekkür ederim

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
Msn hangi sürümünü kullanıyorsun
bildiğim kadarıyla en stabil olan 8,5 sürümü, o sürümle bir dene istersen

Erdsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Msn hangi sürümünü kullanıyorsun
bildiğim kadarıyla en stabil olan 8,5 sürümü, o sürümle bir dene istersen

9.0 sürümü var ancak 8.5 sürümündede denedim sonuç yine aynı.Bu arada Vista kullanıyorum ondan olabilir mi acaba ? 2 gündür çözemedim sorunu vallahi yaa driverları kaldırdım tekrar kurdum hepsini denedim ne yaptıysam olmuyor.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Sorun cam dan değil driverlarden değil ekran kartındanda değil neden olabilirki diye düşünüyorum ama bulamıyorum sen ayarlarına bidaha bak...

captaingreen

Profesör
Reaksiyon puanı
20
Aygıt yöneticisinde yüklenmedik donanım olup olmadığını kontrol et,ekran karıtının driverinin en son versiyonunu notebook'un sitesinden indir.onu kur,webcam içinde aynı yerden en son driveri indir ve kur bir ozaman dene.

Erdsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar yardım ve önerileriniz için herkese sonsuz teşekkür ediyorum çok sağolun elleriniz dert görmesin ;) Sistem geri yükleme yoluyla sorunumu hallettim :) Umarım bir daha böyle bir sorunla karşı karşıya kalmam :)