Web Whatsapp da mesaj atılınca en üste çıkma

Bu konuyu okuyanlar

zel4ever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar işim gereği günde 200 kişi yazıyor whatsabıma ve en alttan yani en son kişiden başlamam gerek ve her en alta başladığımda örnek bir yazana cevap verdiğimde ekran en üste atıyor sonra bir daha en alta iniyorum bunun bir çözümü var mı - yarım saate bitireceğim şey için 3 saat harcıyorum lütfen yardım edin

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Önemli olarak işaretle falan seçeneği yokmu?

zel4ever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
olsa keşke , valla işsiz kalacağım en üste çıkıyor ekran habire saçma sapan bir iş habire aşağıya iniyorum

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ben olması gerekiyor diye hatırlıyorum başka yerlerden araştırma yaptınız mı

zel4ever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
her yerde yaptım yabancı forumlara yazdım yok yine yok önemli olarak işaretlesemde bir faydası olmuyor çünkü yeni müşteriler geliyor ve devamlı alta inmem gerek bekelyen müşteriler için

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
her yerde yaptım yabancı forumlara yazdım yok yine yok önemli olarak işaretlesemde bir faydası olmuyor çünkü yeni müşteriler geliyor ve devamlı alta inmem gerek bekelyen müşteriler için

iOS’te üste sabitle diye bir seçenek var. İstediğiniz kişinin konuşmasını en üste sabitliyorsunuz ve aşağı hiç bir şekilde inmiyor. Android kullanıyorsanız o kısım konusunda bir fikrim yok ama iOS’te varsa Android’de de vardır muhakkak.