Web Sitem Hakkın'da Düşünceleriniz Önerileriniz

Bu konuyu okuyanlar

emre0395

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese İyi Forumlar;
Kendi krmuş olduğum sitem hakkında sizlerin düşüncelerini ve yorumlarını varsa önerilerinizi bekliyorum. Sora sora danışa danışa daha iyiye gideceğimizin farkındayım. Yorumlarınız Benim İçin Önemlidir.Teşekkürler

anlatsana.net

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Herkese İyi Forumlar;
Kendi krmuş olduğum sitem hakkında sizlerin düşüncelerini ve yorumlarını varsa önerilerinizi bekliyorum. Sora sora danışa danışa daha iyiye gideceğimizin farkındayım. Yorumlarınız Benim İçin Önemlidir.Teşekkürler

anlatsana.net

İsim olarak pek çekici gelmedi daha farklı bir isim verebilirdin sitene ama içerik ve görünüş olarak güzel. Yazı fontlarında sorunlar var türkçe karakterlerde sıkıntılar görünüyor. Bir de sayfanın en üst kısmında 2 kere anlatsana yazması kötü duruyor ya banner’i kaldır ya da yazıyı. Başka bir eksiklik göremedim ben.

emre0395

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yazı problemini çözemedim, İsim ise arkadaşlar arasında muhabbet olan bir kelime olduğu için seçtim :) Teşekkür Ederim Yorumların İçin

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Yazı problemini çözemedim, İsim ise arkadaşlar arasında muhabbet olan bir kelime olduğu için seçtim :) Teşekkür Ederim Yorumların İçin

Türkçe karakter uyumlu yazı fontu seçersen sorunun çözüleceğini düşünüyorum. Bulman konusunda yardım istersen yardım edebilirim.

errno

Doçent
Reaksiyon puanı
567
Merhaba,

güzel bir site ancak sayfa gelene kadar yaklaşık 10 saniye civarında bekledim. Bilginiz olsun.

Saygılarımla