Web Sitelerine Linüx Üzerinden DDOS Atack Nasıl Yapılır???

Bu konuyu okuyanlar

Muhsin Deniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Sizlere bir sorum var.
1- Bir siteye Windows üzeriden EN ETKILI yolla NASIL DDOS Saldırısı yapabiliriz???
Gerçekten bilen birisi varsa lütfen cevaplasin çünki bilmeyenler gidip google a DDOS programları yazıyor ve çıkan programları öneriyorlar. O programlar fazla etkili degil ÇOK daha fazla etkili bir windows yazılımı varsa LÜTFEN yazsın.

2-Bir siteye Linüx Işletim sistemi üzerinden Nasıl DDOS saldırısı yapabiliriz. Linüx te kullanılan en etkili DDOS saldırı Programı hangisi????

3- Bir sitenin Database(Veri Tabanı) na windows tan EN ETKILI nasıl saldırı yapabiliriz???

Database nı çökertebilecek en iyi Saldırı programı hangisi???
LUTFEN BU SORULARI II GERCEKTEN BILEN ARKADASLAR CEVAPLASIN?? :D

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Tek kişiyle ddos yapılmaz eğer dos koruması varsa en az 500 kişi gerekli

Eğer dos koruması yoksa server üzerinden yapılır.

Yasak olduğundan nasıl yapılacağını anlatmıyorum...

Muhsin Deniz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana nasıl yapıldığını tor online message sitesi uzerinden anlatırsan sevinirim burdanda linkini yaz.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Merhaba arkadaşlar. Sizlere bir sorum var.
1- Bir siteye Windows üzeriden EN ETKILI yolla NASIL DDOS Saldırısı yapabiliriz???
Gerçekten bilen birisi varsa lütfen cevaplasin çünki bilmeyenler gidip google a DDOS programları yazıyor ve çıkan programları öneriyorlar. O programlar fazla etkili degil ÇOK daha fazla etkili bir windows yazılımı varsa LÜTFEN yazsın.

2-Bir siteye Linüx Işletim sistemi üzerinden Nasıl DDOS saldırısı yapabiliriz. Linüx te kullanılan en etkili DDOS saldırı Programı hangisi????

3- Bir sitenin Database(Veri Tabanı) na windows tan EN ETKILI nasıl saldırı yapabiliriz???

Database nı çökertebilecek en iyi Saldırı programı hangisi???
LUTFEN BU SORULARI II GERCEKTEN BILEN ARKADASLAR CEVAPLASIN?? :D

Sen tek bilgisayardan saldırı yapacaksan bunun adı DOS olur, DDOS yapabilmen için daha fazla makine olması gerekir.