Web Siteleri Güvenlik Sistemleri

Bu konuyu okuyanlar

Scotty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar bir sorum vardı.
web sitelerinde kullanıcıların yaptığı birçok hareket yönetici tarafından izlenebiliyor.
mesela video indirme , ziyaret ettiği sayfa vs..

benim sorum bir site üzerinde video indirme yasak ise ve video indirilen banlanıyorsa video kayıt yaparsak bilgisyar üzerinden mesela bandicam ile video kayıt yaptığımızda o site yöneticisi bunu farkedebilir mi veya öyle bir sistem kurma şansı var mı?
böyle bir yazılım yapılabilir mi?

olacağını sanmıyoru ama size danışmak istedim.

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Şimdi çok alakasız olacak ama fikir verebilir gibi geldi.

Telegram mobil uygulamasında, secret chat isimli bir chat kısmı var. Bu alanda, ekran görüntüsü alamadan ve belirli bir zaman sonrasında mesajların silinmesini sağlayabiliyorsunuz.

Bu özellik programın bilgisayar halinde yok,. Ben bunu hep ekran görüntüsü alınmayı engelleyemeyeceklerine bağlamıştım

Scotty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
telegram gizli konuşmada ekran görüntüsü alınamıyor mu?

Scotty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
hmm ilginç ama bu biraz daha değişik o kendi uygulaması üzerinden yapılıyo ama bu bir video kayıt uygulaması ile bunu anlayabilmek için bizim bilgisayarımızın çalıştırdığı programları vs. bilmesi gerekmez mi*?

by efsane

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
hmm ilginç ama bu biraz daha değişik o kendi uygulaması üzerinden yapılıyo ama bu bir video kayıt uygulaması ile bunu anlayabilmek için bizim bilgisayarımızın çalıştırdığı programları vs. bilmesi gerekmez mi*?

Hocam bundan bahsediyorum ben de.

Telefon olsa belki bilebilir ama bilgisayarda bunu yapmak imkansız sanırım. Yapılabilir olsaydı Telegram masaüstü programına bu özelliği koyardı.