Web Programcılığı İçin Ucuz Notebook Önerisi?

Bu konuyu okuyanlar

__ali__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
11. Sınıf Web programcılığı okuyorum. Adobe DreamWeaver gibi programlarını çalıştırabilecek ucuz notebook önerir misiniz? Belki ara ara film izleyip medyada takılabilirim ama bunu telefondan yapıyorum zaten. O nedenle pahalı bir şey olmasın. Öneriler için şimdiden teşekkürler...

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Bütçe en fazla kaç olur, ona göre kalite de olsun bilgisayar :)

ozmen_celik

Software Developer
Reaksiyon puanı
318
Bence sen boşver derim çünkü mesleği "ucuz" diye tabir etiğin notebooklar ile öğrenip yapamazsın.

min i5 5.nesil
min 8 gb ram
min 1.5-2 gb ekran kartı
min 500 gb hdd ( yada 256 gb ssd )
taşınabilir ve rahat olması acısından 13 inc ince tasarım olmalı

Böyle birşey olmayacaksa bence sen liseyi bitirince başka bölümlere bak derim şimdiden bu mesleği çünkü "Ucuz" kategorisi ile uğraşıyorsun yarın öbür gün website 100 tl ye yapılırda yazarsın büyük ihtimal ile. Kusura bakma ama böyle malesef.

iyi forumlar

__ali__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bence sen boşver derim çünkü mesleği "ucuz" diye tabir etiğin notebooklar ile öğrenip yapamazsın.

min i5 5.nesil
min 8 gb ram
min 1.5-2 gb ekran kartı
min 500 gb hdd ( yada 256 gb ssd )
taşınabilir ve rahat olması acısından 13 inc ince tasarım olmalı

Böyle birşey olmayacaksa bence sen liseyi bitirince başka bölümlere bak derim şimdiden bu mesleği çünkü "Ucuz" kategorisi ile uğraşıyorsun yarın öbür gün website 100 tl ye yapılırda yazarsın büyük ihtimal ile. Kusura bakma ama böyle malesef.

iyi forumlar

Keşke sadece açıklamada belirttiğim şeyler hakkında bilgi verseydiniz. Evet başka bir alana yöneleceğim çünkü istemeyerek okuyorum bilişimi. Sanada iyi forumlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçe en fazla kaç olur, ona göre kalite de olsun bilgisayar :)
1.400 falan çünkü bana sadece 1 yıl lazım olacak ?

__ali__

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8