WD My Passport Ultra'nın hangi serisini almalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

radyoaktif

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar iyi günler. 2013 yılından beri kullandığım Western Digital My Passport Ultra 1TB diskim artık ömrünü tamamladı. Bu seriden çok memnun kaldığım için aynısından bir daha almaya karar verdim lakin aradan geçen süre zarfında ürünün revizyona uğradığını gördüm. Ve üretimi durdurulmuş o yüzden tekrar bunu arayıp almak istemedim:

r3zlY7.jpg

Şimdi aklımda aynı serinin 2 farklı modeli var. Sizce hangisini tercih etmeliyim ve ikisinden birini şu anda kullanan bir arkadaş varsa performansını aktarırsa iyi olur. Zira ikisi arasında görselliğin dışında performans farklı olup olmadığını merak ediyorum.

Şu anda Vatan, Teknosa, Bimeks, Media Mark gibi mağazalarda ve Türkiye distribütörlüğü garantisinde yurda getirilen yeni revizyon olan düz My Passport 1TB modeli aşağıda. Lakin bunun görselliğini hiç beğenmedim zira eski My Passport Ultra gibi elinize aldığınızda sağlamlık hissiyatı vermiyor:

37G0yO.jpg

Türkiye'de olmayan ama ithalatçı garantili bir şekilde bir kaç firmanın getirdiği ve tasarımı çok hoşuma giden diğer My Passport Ultra 1TB modeli de bu:

R0zMdG.jpg

Özetle aşağıdaki 3 farklı WD My Passport serisinden şu anda hangisini seçerdiniz:

P0JL3N.jpg

Hepsinin garantisi 2 yıl lakin biri Türkiye, diğeri distribütör garantili. Sizce hangisini almalıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleme: