watch dogs unable to supported text language sorunu

Bu konuyu okuyanlar

legnazannesTR

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Watch dogs satin almiştim uplay üzeri̇nden cd key i̇le yükledi̇m oyunu açtiğimda unable to supported text language di̇ye bi̇r uyari geli̇yor ve oyun kapaniyor dosyalari kontrol etti̇m yeni̇den oyunu yükledi̇m herşeyi̇ denedi̇m ama sorunu hala çözemedi̇m!!! Bi̇len varsa sorunu yaşamiş olan çözümünü paylaşirsa allah razi olsun

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Screenshot.png

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Uplay hangi diske kurulu? C, D?

legnazannesTR

Asistan
Reaksiyon puanı
20

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Tamam linkteki yöntemi deneyin birde. Bu arada mesajları Caps Lock tuşunu kapatıp yazarsanız iyi olur uyarmama rağmen devam ediyorsunuz yoksa kurallar gereği ceza puanı alacaksınız.

legnazannesTR

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Çevirmiyorda
Mesaj otomatik birleştirildi:

tmm

legnazannesTR

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bir şey yanlış yapmış olmalısınız zira aynı çözüm bende işe yaramıştı.
Yaltığım şeyler aynı şu şekilde
1- Watch_Dogs klasörünün ismini Watch_Dogs_Patch olarak değiştirdim
2- uplay e girdim watch dogs play dedim
3- uyarı geldi oyun dosyaları bulunamadı diye klasörü seçtim okey dedim
4- verify files yazısı çıktı sonra dosyalar düzgün dedi ve hala watch dogs play yazıyordu indir çıkmadı

legnazannesTR

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Başka bir çözüm biliyorsonız lütfen paylaşım param boşa gitmiş oldu

BaksanaBi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende aynen Uplay Cdkey satın aldım 65 lira verdim aynı hatayı veriyor baktığım yerli yabancı site kalmadı neyi denediysem olmadı kafayı yemek üzereyim benim param çöp mü oldu şimdi? Çıldıracağım ya ses dosyası eksik değil onar diyorum onarıyor dll indirdim yok dosya değiştirdim yok bu konudaki çözümleri uyguladım gene yok rezillik ya. Niye para ödüyoruz biz o zaman korsan indirelim adamlara bak. Çözüm filan bulamadım çözdüm diyen varsa buyursun. Akıl hastanesine yatmaya ramak kaldı bu nedir ya.

legnazannesTR

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bende aynen Uplay Cdkey satın aldım 65 lira verdim aynı hatayı veriyor baktığım yerli yabancı site kalmadı neyi denediysem olmadı kafayı yemek üzereyim benim param çöp mü oldu şimdi? Çıldıracağım ya ses dosyası eksik değil onar diyorum onarıyor dll indirdim yok dosya değiştirdim yok bu konudaki çözümleri uyguladım gene yok rezillik ya. Niye para ödüyoruz biz o zaman korsan indirelim adamlara bak. Çözüm filan bulamadım çözdüm diyen varsa buyursun. Akıl hastanesine yatmaya ramak kaldı bu nedir ya.
Kardeşim benim de sorunum çözülmemişti daha sonra epic games ücretsiz yaptığında watch dogs u tekrar uplay den deneyince oldu. Param boşa gitti yani almamış olsaydım oyunu zaten ücretsiz olunca oynardım. Rezalet işler ubisoft bitmiş