Watch Dogs 2 başarılı olamadı

Bu konuyu okuyanlar

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
keşke prince of persia açık dünya şeklinde gelse çok güzel ve farklı olurdu kaleleri elegeçirsek diplomasi filan :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Neler yapmadi ki :D

Optimizasyon sorunlari, oyunlarin grafiklerini düsürmeleri, mevcut oyunlarin sorunlarini gidermemeleri bunaltti beni. Klasik ubisoft iste.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
Neler yapmadi ki :D

Optimizasyon sorunlari, oyunlarin grafiklerini düsürmeleri, mevcut oyunlarin sorunlarini gidermemeleri bunaltti beni. Klasik ubisoft iste.

öyle ama ne yapalım ac serisi hata dolu da olsa karakterleri benimsemişiz işte dayanamıyor insan ubi geçmişi güçlü bir firma ama işte bazen bizleri çok büyük beklentilere sokuyor

ben oyuna kendimi çok kaptırdığım için hatalara grafiklere pek takılmıyorum ama bazen çevrede dolaşayım bi bakınayım dediğim anda hataları görünce de moralim bozuluyor :D

konsolda ac ye başladımblack flag unity syndicate filan iniyor :D bizim burada akk olduğu için artık ne zaman inerse ben bu tarz oyunlarda pc de zevk alamıyorum ac 1-2 filanpc de grafik yaması ile oynadım ama tat vermiyor bunlarla takılırım o sırada
Red Dead Redemption 2 çıkar :D

Tys23

Dekan
Reaksiyon puanı
1,229
Watch dogs 1 hikaye olarak hoştu ama optimizasyon berbattı . Watch Dogs 2 yi oynamadım ama hikaye iyimiş gine ancak pc'de sorun var mı bilmiyorum. Pc ye çıktı heralde tam bilmiyorum

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
aslında oyunda sorun yok oynanış hikaye vs ama şöyle ki çıkış vakti tam fps oyunlara denk geldi yani bf oynayan cod oynayan titanfall oynayan online kesim önceliği bu oyunların yeni sürümlerine verecek

ha bu tarz listeler bana çok saçma geliyor orası ayrı ilk hafta satışlarından çok uzun vade satışları daha önemli witcher 3 hala satıyor ama bf 4 veya hardline alan çıkmaz

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
aslında oyunda sorun yok oynanış hikaye vs ama şöyle ki çıkış vakti tam fps oyunlara denk geldi yani bf oynayan cod oynayan titanfall oynayan online kesim önceliği bu oyunların yeni sürümlerine verecek

ha bu tarz listeler bana çok saçma geliyor orası ayrı ilk hafta satışlarından çok uzun vade satışları daha önemli witcher 3 hala satıyor ama

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
Ubisoft son oyunlarda hep patates optimizasyon özürlü oyunlar çıkartıyor w.d 2 de bunlardan biri olmazsa şaşırırım.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Ben satin almadim. Beni ilgilendiren bir durum yok simdilik :D

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Beyler pc watch dogs 2 çıksın bi süre sonra alın oyunda hatalar olabilir. Ubisoft olunca bikere daha düşünmek lazım