Watch 2 alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

efesryl1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Sa arkadaşlar apple ın satış politikası nedeni ile watch 2 ucuzlar diye beklerken tamamiyle kaldırdılar yerine 3 getirdiler ve 1 i satışta bıraktılar ama 3 pahalı 1 de istedeğim özellkleri taşımıyor sizce 2 alınır mı bu saatten sonra 2.el temiz olarak :D

Son düzenleyen moderatör:

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
Ben bu akıllı saat konusunu açtım beni vaz geçirmeyi başardılar hadi hayırlısı inşallah :)

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,066
Daha farklı bir işim olsaydı düşünürdüm fakat telefonu zor kollarken iş yerinde saati hiç kollayamam kırarım diye almıyorum

efesryl1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu akıllı saat konusunu açtım beni vaz geçirmeyi başardılar hadi hayırlısı inşallah :)
ya iligimi çekiyor hiç saat kullanmadım şu yaşıma kadar ondan bi heves ettim :D

Daha farklı bir işim olsaydı düşünürdüm fakat telefonu zor kollarken iş yerinde saati hiç kollayamam kırarım diye almıyorum

saat takmadığım için nasıl kullanıcam bende bilmiyorum öğrenciyim çok fazla hor kullanmam herhalde :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Akıllı saatlerin tamamı Türkiye şartlarında o fiyatlar ile çöptür.

Mtn S

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,363
Yurtdışından git Apple Watch 3 al Buradaki Fiyatları ile resmen 2-3 tane almış oluyorsun

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
daha önce deneyiminiz yok ise 100/150 ₺ verip ( onu da satarsınız işiniz bitince)
bir deneyin. bazı özellikler kısıtlı olacak tabi.
ancak iş durumunuz ve düzenli takma imkanınız var ise denemeye değer bir ürün.
fiyat olarak ise pek bir şey söylemek istemiyorum.
watch 2 ürünümü yakın zamanda 1100₺ bir fiyata sattım. şubatta garantisi bitecekti.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Yurtdışından getirme şansın varsa getir ama bence ilk bi alt modelden başla 50TL'ye bile akıllı saat var bi bak biraz takıl hevesini alacaksın belki sıkılacaksın o kadar para verme :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Gear S2 kullanıcısı olarak söylüyorum Samsung saatleri dahil akıllı saatler Türkiye şartlarında ÇÖPTÜR.
En başarılı pil ömrüne sahip saatlerden biri ve bluettohtla sadece 2 gün şarjı gidiyor Apple watch 1 ve watch 2de bunun yarısı hafta günü tamamlayamadığı oluyormuş
Tamamen ve kesinlikle para israfı yurt dışından getir yine para israfı.

efesryl1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yurtdışından git Apple Watch 3 al Buradaki Fiyatları ile resmen 2-3 tane almış oluyorsun
yurdışı fiyatı 1250 tl civarı 3. nün

Gear S2 kullanıcısı olarak söylüyorum Samsung saatleri dahil akıllı saatler Türkiye şartlarında ÇÖPTÜR.
En başarılı pil ömrüne sahip saatlerden biri ve bluettohtla sadece 2 gün şarjı gidiyor Apple watch 1 ve watch 2de bunun yarısı hafta günü tamamlayamadığı oluyormuş
Tamamen ve kesinlikle para israfı yurt dışından getir yine para israfı.
zaten gece dock a koyduğumuz için bişe yfark etmez herhalde

daha önce deneyiminiz yok ise 100/150 ₺ verip ( onu da satarsınız işiniz bitince)
bir deneyin. bazı özellikler kısıtlı olacak tabi.
ancak iş durumunuz ve düzenli takma imkanınız var ise denemeye değer bir ürün.
fiyat olarak ise pek bir şey söylemek istemiyorum.
watch 2 ürünümü yakın zamanda 1100₺ bir fiyata sattım. şubatta garantisi bitecekti.
watch 3 almaya karar verdim türkiyede 2.el seri 2 yi yurtdışı fiyatına veriyorlar fakat garantisi nasıl olur bilemedim şuan :D

O.Tolga ÖZKAYA

Asistan
Reaksiyon puanı
139
Apple Watch Seri 2 ile Seri 3 arasında cok bir fark yok.Apple'da pazarlama taktiği olarak iki fark olmayan modellerden bir önceki nesil olan Seri 2 'i kaldırıp,Seri 1 satışta tutuyor ki arada bir fark olsun,Seri 3 satılsın düşüncesiyle.

Eğer LTE özelliğini saymazsak ki,suan ülkemize geleceğine dair net birşey olmadıgını düşünürsek,Apple Watch Seri 2 alınabilir.

İyi forumlar,