War Inc.Battlezone Oynayanlar

Bu konuyu okuyanlar

shyboy369

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba öncelikle bu oyunu yeni indirdim ,biraz acemiyim tabi, öğrenirim.bu oyun hakkındaki düşünce ve fikirlerinizi almak ve düşüncelerimi paylaşmak için böyle bir konu açtım
23. levelim oyundaki adım shyboy369 eklerseniz çok mutlu olurum .oyundaki fps ve tps olarak iki bakış açısının olması genel olarak fps ve tps oyunları sevdiğim için çok hoşuma gitti.Grafikleri güzel bir oyun. bana ThWearZ yi anımsatıyor.Silah çeşiti çok , hatta içinde AKM-TURKEY silahı bile var gerçi tüm ülkelerin kendine ait bir silahı var.Hoşuma giden silah SCAR-17 CQC NIGHTSTALKER.Bir de sorum olacak oyundaki GC nakitmi? yani ATM veya telefondan mı Ödeniyor yYoksa oyunda kendisi mi geliyor .
Oyun ile ilgili Düşüncelerinizi paylaşmanızı bekliyorum.Oyunda Türk arkadaşlarımın olması beni mutlu eder
şimdiden teşekürler.:laugh:

Bowen32

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Herkese merhaba öncelikle bu oyunu yeni indirdim ,biraz acemiyim tabi, öğrenirim.bu oyun hakkındaki düşünce ve fikirlerinizi almak ve düşüncelerimi paylaşmak için böyle bir konu açtım
23. levelim oyundaki adım shyboy369 eklerseniz çok mutlu olurum .oyundaki fps ve tps olarak iki bakış açısının olması genel olarak fps ve tps oyunları sevdiğim için çok hoşuma gitti.Grafikleri güzel bir oyun. bana ThWearZ yi anımsatıyor.Silah çeşiti çok , hatta içinde AKM-TURKEY silahı bile var gerçi tüm ülkelerin kendine ait bir silahı var.Hoşuma giden silah SCAR-17 CQC NIGHTSTALKER.Bir de sorum olacak oyundaki GC nakitmi? yani ATM veya telefondan mı Ödeniyor yYoksa oyunda kendisi mi geliyor .
Oyun ile ilgili Düşüncelerinizi paylaşmanızı bekliyorum.Oyunda Türk arkadaşlarımın olması beni mutlu eder
şimdiden teşekürler.:laugh:

Türkçe mi kardeşim bide indirdiğin yerin linkini atar mısın bende indireyim :) resimlerden baktığım kadarıyla güzel bir oyuna benziyor

shyboy369

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://www.thewarinc.com/ buradan kayıt ol-indir/bildiğim kadarıyla kayıt olmadan vermiyordu oyunu heralde :mrgreen:/ oyun Türkçe değil , yinede bayağı Türk var ,ama çok asabi oluyorlar :thumbup1:
Sen kayıt ol beraber gireriz kardeş:yes:
beni dikkate aldığın için teşekür ederim:clap:

shyboy369

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aslında keşke şuradan üye olsaydın ---- http://signup.thewarinc.com/?id=A1t6tei ---- bu benim oyundaki adresim. buradan kayıt olsaydın ikimizde fazladan altın ve GC kazanırdık

- - - Mesaj Güncellendi - - -

neyse artık :biggrin: oyundaki ismini verirmisin, ekliyeyim :D

shyboy369

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
heey ordamısın ? :w00t:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Oyun sardı heralde girmiyon foruma :rolleyes: sen bilirsin ama eklemek istersen hep buradayım :D :yes:

shyboy369

herifz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben denedim ancak sarmadı. Farklı bir oyun önerir misin dersen 2013 yılında çıkan Renaissance Heroes oyununu önerebilirim. Oyun Quake tarzı ve çok eğlenceli modları var. Birbirinden farklı çok eğlenceli modları var, oyun şuan kapalı betada ama açık betaya çok az bi süre kaldı. Google veya başka sosyal ağlardan araştırırsan daha çok bilgi edinebilirsin. :)