W10 Pro Anahtarı

Bu konuyu okuyanlar

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
microsoft un sitesinden alman daha güvenlidir

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Satıcı yorumlarına bakıldığında gayet güvenilir gibi duruyor, ancak karar tamamen size kalmış.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Arkadaşlar W10 Pro anahtarıı güvenilir ve ucuz olarak nerden alabilirim ?
Microsoft Windows 10 Pro & Home Retail 32&64 Bit Tr Hemen Teslim - n11.com
Şu yukardaki linkte satııcı güvenilir mi? Hem retail key hem ucuz ?
Bu olmazsa , N11 de W10 Pro anahtarını satan güvenilir ve ucuz satan yerler var mı?
Evet alınabilir. Sakıncası yok. Alacağınız OEM key sadece bir bilgisayar için geçerlidir. İstediğiniz gibi tekrar aktifleştirebilirsiniz Windows 10 Pro'yu. :)

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
n11
Arkadaşlar W10 Pro anahtarıı güvenilir ve ucuz olarak nerden alabilirim ?
Microsoft Windows 10 Pro & Home Retail 32&64 Bit Tr Hemen Teslim - n11.com
Şu yukardaki linkte satııcı güvenilir mi? Hem retail key hem ucuz ?
Bu olmazsa , N11 de W10 Pro anahtarını satan güvenilir ve ucuz satan yerler var mı?
n11'de respect-teknoloji isimli magazadan 10tl civarina al.5dk'de geliyor ve olumlu yorum yaparsan avast premium hediye ediyor.1ay once o magazadan aldim.

Mhmtblt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
n11

n11'de respect-teknoloji isimli magazadan 10tl civarina al.5dk'de geliyor ve olumlu yorum yaparsan avast premium hediye ediyor.1ay once o magazadan aldim.
Linkini atar mısın? Ve key türü nedir ? Çoğu kişi MAK key yolluyor çünkü o yüzden tedirginim. Avast premium fln istemiyorum , key düzgün olsun yeter ::)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
10 TL için her şey denenebilir. Açıkçası önümüzde ki hafta içerisinde bende Office 365 için bende deneyeceğim.
Burdan alıyorum ozaman umarım sıkıntı çıkarmaz 10 TL olması kafa karıştırıyor. OEM veya MAK olduğunu nasıl anlıcaz peki aldıktan sonra ?

Mhmtblt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Sizin atmış olduğunuz link daha mantıklı geldi bana..
oem hocam.Aldim kullaniyorum.
Kortuğum başıma geldi arkadaşlar şu benim attığım linkten aldım ATM diye. Mak kod geldi mağazalarına yazdım , mail atın dediler okadar mail attım hala ses yok ve mağazaya yazdığım yorumları herkese kapatıyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım şikayet ediyim mi ? Yoksa şu n11 de fln aracı oloayı varya para direk satıcıya gitmiyor galiba onaylaman lazım ama daha onaylamadım. İptal desem para geri gelir mi?

Son düzenleme:

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
Kortuğum başıma geldi arkadaşlar şu benim attığım linkten aldım ATM diye. Mak kod geldi mağazalarına yazdım , mail atın dediler okadar mail attım hala ses yok ve mağazaya yazdığım yorumları herkese kapatıyorlar. Ne yapacağımı şaşırdım şikayet ediyim mi ? Yoksa şu n11 de fln aracı oloayı varya para direk satıcıya gitmiyor galiba onaylaman lazım ama daha onaylamadım. İptal desem para geri gelir mi?
dostum microsoft takiler ondan pahalı

Mhmtblt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
En azından beklediğine değmiş diyeceğim ama en başta bir huzursuzluk yaratmışlar; hayırlısı olsun, umarım bundan sonra sorun yaşamazsın. :)

Mhmtblt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
En azından beklediğine değmiş diyeceğim ama en başta bir huzursuzluk yaratmışlar; hayırlısı olsun, umarım bundan sonra sorun yaşamazsın. :)
İnş. Ama bu ve bunun gibiler herkese mak key yolluyor ve hangi türden key olduğuna bakkmadan kullanıyorlar işte. itiraz edene de doğrusunu yolluyor.